banner339
banner313

Fenerbahçe'de bilet devrimi

Sarı lacivertli yönetim, Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş ile yarın oynanacak ve telafisi olmayan derbi öncesi tavır değiştirdi. Yönetim, daha önce bir iki gruba dağıttığı deplasman biletlerini bu kez yaklaşık 20 gruba eşit şekilde vermeyi kararlaştırdı

Fenerbahçe'de bilet devrimi
banner401
banner427

Fenerbahçe yönetimi Türkiye Kupası’nda yarın Beşiktaş ile Vodafone Arena’da oynanacak Beşiktaş derbisi öncesi önemli bir karara imza attı. 

Sarı laciverti yönetim, kendilerine ayrılan 2 bin bileti yaklaşık 20 taraftar grubuna eşit şekilde paylaştırdı. Yönetim daha önce biletleri genel satışa çıkarırken bir iki gruba da toplu bilet ayırıyordu. Ancak yönetim bu kez birlik beraberliği sağlamak ve kupada tur atlamak için tavrını değiştirdi.
Taraftarlar da bir araya gelerek 6 yıl sonra gidecekleri Beşiktaş deplasmanında tek ses olma kararı aldı. Tribün grupları hem aralarındaki kavgaları hem takımla olan problemlerin çözülmesi için toplandı.

RAHATLADILAR

Taraftarlar toplantı sonucunda derbiye tek pankart altında tek bir grup olarak gitmeyi kararlaştırırken yönetim de rahatladı. Taraftarlar ayrıca derbi öncesi Samandıra’ya da gidip takıma destek mesajı verecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2017, 10:57
banner218