banner158

Fenerbahçe, Caner'le masaya oturuyor

Sarı-Lacivertli takımda kalıp kalmayacağı merak edilen milli futbolcu daha önce Liverpool'un da gündemine gelirken, son zamanlarda Inter Kulübü Caner ile yakından ilgileniyor.

Fenerbahçe, Caner'le masaya oturuyor

Corriere Dello Sport'un haberine göre İtalya ekibi Inter, Caner Erkin için ilk teklifini iletti. Inter'in teklifinin 1.7 milyon Euro olduğu öne sürülürken bu rakamın yükselebileceği belirtildi.

Caner'e dört yıllık bir teklif yapıldığı ifade edilen haberde ayrıca Fenerbahçe'nin 2 milyon Euro'nun üzerinde olan teklifi ile aradaki farkın ise çeşitli bonuslarla kapatılacağı yazıldı.

Bu arada dün gece düzenlenen "Fonex'le Yılın Futbol Oscarları" ödül töreninde yılın en iyi savunma oyuncusu ödülünü alan Caner Erkin'in Inter formasına yakın durması esprileri de beraberinde getirdi. Ödül aldıktan sonra etrafını saran çocuklardan 1 tanesinin Inter formalı olması ve Caner ile fotoğrafa girmesi dikkat çekti. Caner Inter formalı çocuk ile yakından ilgilenip formasına imza da attı. Caner, Inter ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Öte yandan Milli takımda olduğu için Caner'in menajeri transfer görüşmelerini sürdürürken, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yarından itibaren masaya oturacağı öğrenildi. Caner'e yıllık 2.2 milyon Euro ve 3 yıllık sözleşme teklif edilmesi bekleniyor.

Caner, şampiyonluk kutlamalarının ardından yaptığı kısa ve net açıklama ile Sarı-Lacivertlilerin gönlüne su serpmişti:

"Kimseyle herhangi bir görüşmem olmadı. Oturup konuşacağız. Başkanımızla da oturup konuştuktan sonra kimse ile görüşmek istememize gerek kalmayacaktır"

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2014, 11:45
banner192