banner339
banner274

Fenerbahçe Altınordu maçı ne zaman? Hangi kanalda?

Fenerbahçe Altınordu ile hazırlık maçına çıkıyor. Feyenord maçında göz dolduran sarı lacivertli kulübün bu maçta nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor. Özellikle yeni transferler Barış, Berke ve Andre Ayew'in karşılaşmada sergileyecekleri mücadele heyecanla bekleniyor. Öte yandan taraftarlar bu özel karşılaşmayı kaçırmak istemezken "Fenerbahçe Altınordu maçı ne zaman? Hangi kanalda?" sorusunu soruyor.

Fenerbahçe Altınordu maçı ne zaman? Hangi kanalda?
banner401
banner427

Fenerbahçe Altınordu ile hazırlık maçı yapacak. Barış ve Berke transferi sonrası iki kulübün ilişkileri daha da gelişirken yarın da hazırlık maçına çıkacaklar. Fenerbahçe ve Altınordu taraftarları bu maçı heyecanla beklerken "Fenerbahçe Altınordu maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu soruyor.

FENERBAHÇE ALTINORDU MAÇI NE ZAMAN? HANGİ KANALDA?

Fenerbahçe Altınordu maçı yarın akşam saat 21.00'de Bornova Belediyesi Stadyumu'nda oynanacak. Mücadele TRT 1'den naklen yayınlanacak.

ALİ KOÇ'TAN JEST

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, aralarında oynacakları hazırlık maçının yayın haklarını devrettiği Altınordu Kulübü'ne büyük jest yaptı.

İzmir ekibinden Berke Özer ile Barış Alıcı'yı alan Fenerbahçe Yönetimi, Altınordu'ya jest yapma kararı aldı. Fenerbahçe'nin hazırlık maçlarının yayıncı kuruluşunun bulunmasına rağmen Altınordu Kulübü'nün kasasına bilet satışının haricinde de para girmesini isteyen Başkan Ali Koç, yayın haklarının da devredilmesi kararını aldı.

Altınordu Kulübü Başkan Vekili Barış Orhunbilge, Cuma günü saat 21:00'de İzmir'de Fenerbahçe ile oynayacakları hazırlık maçı öncesinde kendilerine jest yapan Ali Koç ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Başkan Ali Koç'un göreve gelmeden önce olduğu gibi göreve geldikten sonra da Altınordu'ya yakın davrandığını söyleyen Orhunbilge, "Özellikle Barış Alıcı ve Berke Özer'in transferlerinden sonra Fenerbahçe ile yakın dostluğumuz daha da pekişti. Hazırlık maçının hasılatını ve yayın geliri konusunda inisiyatifi bize bırakan Fenerbahçe'ye jestinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

Karşılaşmanın TRT 1'den yayınlanacağını açıklayan Orhun Bilge, "Karşılaşmadan elde edilecek parayı yeni yıldızlar yetiştirmek için tesislerimize harcayacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 15:53
banner218