banner339
banner313

Fatih Terim onu görevlendirdi! Beşiktaş'ın şifreleri o dosyada

Galatasaray antrenörü Levent Şahin, çıplak gözle izlediği Beşiktaş'ı bir rapor haline getirdi ve derbi planını Terim'e iletti.

Fatih Terim onu görevlendirdi! Beşiktaş'ın şifreleri o dosyada
banner475

Galatasaray'da derbinin planını antrenör Levent Şahin hazırladı. Beşiktaş'ın Ankaragücü ile oynadığı karşılaşmayı çıplak gözle izleyen Şahin, düşüncelerini bir rapor halinde teknik direktör Fatih Terim'e aktardı.

Mirin'e baskı

Sarı-kırmızılı teknik adamın raporunda dikkat çektiği noktaların başında Mirin geliyor. Fransız futbolcunun topla çıkarken kayıplarının altının çizildiği öğrenildi. Bu nedenle ön alanda baskının önemine dikkat çekildi. Yine Caner ve önünde oynarsa Güven'den oluşan Beşiktaş sol tarafının işlenmesinin önemine vurgu yapıldı. Bu noktada da Mariano ile Feghouli'den bunu değerlendirmeleri istendi.

Burak'a dikkat

Levent Şahin tarafından ayrıntılı şekilde analizi yapılan siyah-beyazlılarda, Burak faktörünün altı çizildi. Özellikle Luyindama ile Marcao gibi geniş alanda yakalandığında sıkıntı yaşayan stoperlerin, Burak'ın araya yapacağı koşulara dikkat etmesi gerektiği vurgulandı. Bekteki oyuncuların da kademeye girmesi gerektiği belirtildi. Yine kornerlerin önemi de futbolculara anlatıldı. Cim-Bom bu sezon kornerden kalesinde gol görmese de, Beşiktaş'ın bu konuda büyük tehdit olduğu belirtildi.

Vida ve Atiba gibi isimlerin sürpriz vuruşları, yine kornerlerde Gökhan Gönül ve Dorukhan gibi isimlerin ön direk koşularının ya rattığı tehlikeler üzerinde duruldu

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 10:56
banner218