banner339
banner313

Fatih Terim: Ben Ozan Tufan'ı hiç istemedim

Galatasaray Teknik Direktör Fatih Terim, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaların bazı kişiler tarafından magazin haline getirdiklerini belirterek, ‘Bir takımın kendinde düşünmediği her oyuncuyu kastettim. Bazı magazin severler Ozan Tufan'a bağladı işi. Ama ben Ozan Tufan'ı hiç istemedim‘ dedi.

Fatih Terim: Ben Ozan Tufan'ı hiç istemedim
banner401
banner399

Tunus Ligue 1 ekiplerinden Club Africain  ile oyanayacağı hazırlık maçı için Tunus‘a giden Galatasaray‘da teknik direktör Fatih Terim havallimanında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 

‘Ben Ozan Tufan‘ı hiç istemedim‘ 

Terim, geçtiğimiz günlerde yaptığı 3 büyükler kendi arasında transfer yapılabilmeli açıklaması sonrasında çıkan haberlerin sorulması üzerine, ‘Benim söylediğimi iyi anlamak lazım. Derinliklerine iyi bakmak lazım. Yoksa işi magazin haline getirip, bazı arkadaşlarımız işi magazin haline getirdi. Ben derin bir şey söyledim. Yerli ve yabancı bütün oyuncuları kastettim. Bir takımın kendinde düşünmediği her oyuncuyu kastettim. Bazı magazin severler Ozan Tufan‘a bağladı işi. Ama ben Ozan Tufan‘ı hiç istemedim‘ diye cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 15:54
banner218