banner339
banner313

FAR CRY 6 için içerik planı açıklandı

Ubisoft, Far Cry 6 için gelecek içerik planını duyurdu. Oyuncuların efsanevi Far Cry kötü adamlarının zihinlerini keşfedeceği üç DLC bölümünü içeren Sezon Kartı’na ek olarak, Far Cry 6, 7 Ekim 2021’de piyasaya çıkışının ardından oyuna sürekli olarak yeni içerik getirmek için kapsamlı bir içerik yol haritası açıkladı.

FAR CRY 6 için içerik planı açıklandı
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Sezon Kartı ile oyuncular serinin en kötü şöhretli kötü adamlarının kontrolünü ele geçirecekler: Vaas Montenegro, Pagan Min ve Joseph Seed.

Üç DLC boyunca oyuncular, yepyeni bir "öl ve yeniden dene" deneyiminde kendi zihinlerinin dehşetinden kaçmak için mücadele eden farklı kötü karakterler olarak oynayacaklar. Kendilerini savunabilecekleri tek bir tabancayla başlayacak olan oyuncuların, daha güçlü olmak ve kötülerin ruhlarının derinliklerinde ilerlemeleri için yeni silahlar bulmaları ve farklı güçlendirmeleri açmaları gerekecek. Yoğun aksiyon ve hikâye anlatımını harmanlayan her DLC; her kötü karakterin geçmişini, dürtülerini ve amaçlarını daha iyi anlamak için eşsiz bir fırsat sağlayacak.

Far Cry 6 Sezon Kartı içeriği

Üç DLC bölümü, Sezon Kartı’na sahip olmasalar bile co-op olarak oynanabilecekler.

Far Cry 3 Blood Dragon. Windows PC'deki Sezon Kartı sahipleri 2013'te piyasaya sürülen bu oyunu alırken, konsol ve Stadia oyuncuları Far Cry 3 Blood Dragon: Classic Edition'ı elde edecek.

Blood Dragon Seti, Far Cry 6 ana oyununda kullanılabilen yedi öge içerecek:

Tek veya iki oyuncuyla co-op oynanabilen bu güçlü içerik harmanı şunları içerecek:
banner218