banner158
banner218

Drake'in laneti Paris Saint Germain'i de vurdu!

Paris Saint Germain, dün Lille'e 5-1 mağlup olarak Ligue 1'de son 19 yılda aldığı en ağır mağlubiyeti tadarken Kanadalı rap müzik sanatçısı Drake'in laneti de sürmüş oldu. Maç öncesi PSG'nin yıldız ismi Layvin Kurzawa ile fotoğraf çektiren ünlü şarkıcı, daha önce de pek çok takım ve sporcuya uğursuzluk getirmişti.

Drake'in laneti Paris Saint Germain'i de vurdu!
banner216

Paris Saint Germain, dün Lille'e 5-1 mağlup olarak Ligue 1'de son 19 yılda aldığı en ağır mağlubiyeti tadarken Kanadalı rap müzik sanatçısı Drake'in laneti de sürmüş oldu. Maçtan evvel PSG'nin yıldız sol beki Layvin Kurzawa ile fotoğraf çektiren ünlü şarkıcı, uğursuzluk getirdiği takımlara böylece bir yenisini daha ekledi.

32 yaşındaki ünlü müzisyen, geçtiğimiz haftalarda Borussia Dortmund'un yıldızı Jadon Sancho ile de fotoğraf çektirmiş, birkaç gün sonrasında ise Dortmund, şampiyonluk yarışı verdiği Bayern Münih karşısında 5-0'lık bir hezimet yaşamıştı. Futbol dünyasında Drake'in gazabına uğrayan diğer kulüpler ise Arsenal ve Manchester City oldu.

Arsenal, Drake'in Pierre-Emerick Aubameyang ile fotoğraf çektirdiği tarihten 5 gün sonra Everton'a 1-0'la teslim olurken Manchester City de ünlü şarkıcının Sergio Agüero ile yayınlanan fotoğrafının ardından Şampiyonlar Ligi yarı finalde Tottenham Hotspur'a 1-0 yenilmişti. City, söz konusu maçta Agüero'yla bir penaltıdan da yararlanamamıştı.

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 16:46