banner158
banner218

Denizlispor'dan borçlanma eleştirilerine cevap

Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek, kulübün borçları ile ilgili yapılan eleştirilerle ilgili, "Yönetim kurulumuzun yaptığı harcamalar ekstra bir harcama olmayıp, sadece yola çıkarken belirlediğimiz hedefler çerçevesinde teknik direktörümüz Osman Özköylü ve transfer komitemizin raporu doğrultusunda güçlü bir kadro kurmak içindir" dedi.

Denizlispor'dan borçlanma eleştirilerine cevap
banner216

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek, sosyal medyadan kendilerine borçlanma ile ilgili yapılan eleştirilere cevap verdi. Yönetim kurulunun her zamankinden daha güçlü ve daha samimi bir şekilde görevini devam ettiğini kaydeden Başkan Üstek, kulübün gelir ve giderlerine değindi.

Başkan Üstek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Yönetim kurulumuzun yaptığı harcamalar ekstra bir harcama olmayıp, sadece yola çıkarken belirlediğimiz hedefler çerçevesinde Teknik Direktörümüz Osman Özköylü ve transfer komitemizin raporu doğrultusunda güçlü bir kadro kurmak içindir. Kulübümüzün yıllık geliri bellidir. Bu gelirlerimizin yüzde 40'ı gibi büyük bir kısmı kamu borçları, primler ve diğer harcamalara gitmektedir. Geriye kalan kısım ile hedefi olan bir takım kurulamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Bu kriterler göz önüne alınarak kulübümüzün hedefleri olan bir takım kurabilmesi için borçlanması doğal bir durum haline gelmektedir. Bu borçlanma dönemi sırasında bulunacak kaynaklar ile borcumuzu sabit tutmaya çalışacağımıza ve kulübümüzü tehlike atacak borçlanmaya müsaade edilmeden gerekli çalışmaların yürütülmeye devam edeceğini bilmenizi isteriz. Tüm taraftarlarımız ve kamuoyu bilmelidir ki yönetim kurulumuz tüm çalışmalarını büyük bir titizlikle kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir."

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için

Responsive Spor Nesine Haber İçi Bahis Kontrolleri
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 16:43