banner158

Çukur 68. bölüm özeti! Çukur 69. yeni bölüm fragmanı izle...

Çukur yeni sezona bomba gibi geri döndü. Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur sezon finali ile sevenlerine veda etmişti. 16 Eylül Pazartesi akşamı yeni sezona başlayan dizi seyircisine kavuştu. Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendik gibi oyuncuların paylaştığı dizinin 68. bölümü yayınlandı. Peki Çukur 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 68. bölüm özeti! Çukur 69. yeni bölüm fragmanı izle...


Çukur, Pazartesi akşamı 3. sezonun 1. bölümüyle ekrana geldi. Koçovalılar, hayatlarının en büyük acısıyla karşı karşıyadır! Yücel’in oyunuyla Yamaç babası İdris Koçovalı’yı vurmak zorunda kaldı!

Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hâkimiyeti Akın Koçovalı alırken, Baykal’ın kızı Efsun’un Çukur’a adım atması kartların yeniden dağıtılmasına neden oldu. Azer, Yücel ve Timsah’la işbirliği yapan Efsun’un planı merakla beklenirken, Akın ile Azer’in bir araya gelmesi de soru işareti yaratacak. Sultan’ın Vartolu Sadettin’den isteği ekran başındakileri şaşırtacak. Herkesten bir adım önde olduğunu düşünen Yücel ise en beklemediği anda hayati bir tuzakla karşı karşıya kalacak.

Çukur 69. Bölüm Fragmanı İzle!

68. bölümü büyük bir heyecan sahne olan Çukur'un yeni bölüm fragmanı ise merakla bekleniyor. Çukur 69. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak!
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 09:38
banner192