banner4

Cenk Tosun: Babam beni öldürür

Yeni sezonda Beşiktaş forması giyecek olan Cenk Tosun, “Gece yaşantım olursa babam beni öldürür” dedi.

Cenk Tosun: Babam beni öldürür
banner26


Beşiktaş’ın yeni transferi Cenk Tosun, birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. İşte Cenk’in röportajından öne çıkan kısımlar: 
 
" Benim gece hayatım yok. Senede belki 2-3 kez önemli maçları kazandıktan sonra arkadaşlarımla kutlamaya giderim. Ama saat çok geç olmadan evime dönerim. Bir kez 2 saatliğine İstanbul'da Beşiktaşlı arkadaşlarımla çıktım, onunla ilgili de bir sürü şey yazılmıştı. Gece hayatında zaman harcamamaya özen gösteriyorum."
 
" Kendimi övmek gibi olmasın ama yaşantıma çok dikkat ettiğimi düşünüyorum. Yememe, içmeme, uyumama ve gezmeme çok dikkat ediyorum. Bunun da oyunuma yansıdığını düşünüyorum. İstanbul'a gidince de annem ve babamla yaşayacağım için bu durum değişmeyecek. Kendime yine profesyonel bir şekilde bakacağım. İnşallah Beşiktaş'ta da istikrarımı sürdürürüm. Zaten gece hayatına alışmam halinde babam öldürür."
 
" Kendimi bildim bileli Beşiktaşlıyım. Odamda her zaman bir Beşiktaş posteri vardı. Artık o posterde ben de olacağım ve çok mutluyum. Gaziantep'e transfer olmadan önce bütün Beşiktaş maçlarını Siyah-Beyazlı atkıyla ve formayla izliyordum. Gaziantep'e geldikten sonra profesyonel olarak hayatımda değişimler oldu. Futbol hayatım olarak tamamen Antep'e odaklandım. Ama her zaman bir Beşiktaş taraftarıydım."
 
" Ligdeki neredeyse bütün kalecilere gol attım. Bir tek Volkan Demirel'e gol atamadım. İnşallah Beşiktaş'la bunu da başaracağım."
 
(Fanatik)
 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2014, 14:23