banner339
banner313

Beşiktaş'tan Şenol Güneş'e yeni teklif

Beşiktaş Yönetimi Şenol Güneş ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Güneş, teklifi kabul etmesi durumunda Beşiktaş tarihinde en uzun görev yapan teknik direktörlerden biri olacak.

Beşiktaş'tan Şenol Güneş'e yeni teklif
banner401
banner427

 Beşiktaş yönetim kurulu tecrübeli çalıştırıcıya 2021 yılına kadar devam edecek yeni sözleşme teklifinde bulunmaya hazırlanıyor. Siyah beyazlılar geçen sezon başında Güneş ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık mukavele yapmıştı.

NTV Spor’un haberine göre, yeni sözleşmenin imzalanması durumunda 1 yıllık opsiyon geçersiz olacak ve 2017 Haziran ayından başlayacak 4 yıllık yeni kontrat devreye girecek. Kısa süre içinde Şenol Güneş’e resmi teklifi iletecek olan yönetim, deneyimli çalıştırıcının yanıtına göre harekete geçecek.

64 yaşındaki teknik direktörün teklifi kabul etmesi durumunda resmi imzalar bu sezon tamamlanmadan atılacak. Geçen sezon siyah beyazlı takımla şampiyonluk yaşayan Güneş, 4 yıllık yeni sözleşme imzalaması ve görev süresini tamamlaması halinde Beşiktaş tarihinin en uzun görevde kalan teknik direktörlerden biri olacak. En son Gordon Milne 1987-1993 yılları arasında 6 sezon siyah beyazlı takımın teknik direktörlüğünü yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 14:20
banner218