banner339
banner391
banner313

Beşiktaş - Sergen Yalçın görüşmesinde pazarlıklar tatsız başladı!

Başkan Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın yeni sözleşme için pazarlıklara başladı. Ancak Çebi yıllık 12 milyon TL önerirken, Yalçın'ın ise 2.5 milyon Euro istediği ortaya çıktı. Beşiktaş Yönetimi, her şeye rağmen Yalçın'ın kontratı imzalamasına kesin gözüyle bakıyor.

Beşiktaş - Sergen Yalçın görüşmesinde pazarlıklar tatsız başladı!
banner353


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ile Başkan Ahmet Nur Çebi, yeni sözleşme için bir görüşme gerçekleştirdi. Ancak edinilen son bilgilere göre ilk etapta senelik 3 milyon Euro talep eden Sergen Yalçın'ın, 2.5 milyon Euro'ya kadar düştüğü belirtilmişti. Çebi ise 7 milyon TL olan sözleşmeyi 12 milyon TL'ye çıkarma önerisinde bulundu. Hâl böyle olunca iki taraf arasında bir anlaşmazlık yaşandı. Başkan Çebi, 48 yaşındaki teknik adama, geçen sezon primlerle birlikte ödenen miktarın 13.5 milyon TL olduğunu hatırlattı. Ayrıca Çebi, kulübün senelik 400 milyon TL faiz ödediğini belirtirken, maaş bütçesini de düşüreceklerini sözleri arasına ekledi.

Yeni aday aramıyorlar

Ancak her şeye rağmen Sergen Yalçın, diğer büyük takım hocalarının aldığı maaşın altını çizerken, şu anki teklife sıcak bakmadı. Şimdi ise iki taraf orta yol arayışına girdi. İkilinin kısa süre içerisinde yeniden bir araya gelerek, bu durumu neticelendirmesi bekleniyor. Ayrıca Slovakya kampına kadar da transfer konusunun netleştirilmesi hedefleniyor. Öte yandan Beşiktaş Yönetimi'nin ise Sergen Yalçın yerine yeni bir aday bakmadığı ve genç teknik adamın sözleşmeye imza atmasına kesin gözüyle bakıyor.

Süleyman Hatısaru
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k