banner158

Beşiktaş - Ankaragücü maçında çocuk istismarına tepki

Beşiktaş-Ankaragücü maçında, oyuncular çocuk istismarına tepki göstermek için başlama düdüğünün ardından bir dakika boyunca topa dokunmadı. Beşiktaş taraftarları da "Çocuğa uzanan eller kırılsın" tezahüratı yaptı.

Beşiktaş - Ankaragücü maçında çocuk istismarına tepki

Karşılaşma öncesinde iki takım futbolcuları çocuk istismarına tepki olarak başlama düdüğü çaldıktan sonra 1 dakika süreyle topa dokunmadı. Aynı şekilde tribünlerde yer alan taraftarlar da tepkilerini 1 dakika boyunca tezahürat yapmayarak gösterdi.

Siyah-Beyazlı taraftarlar maçın 1'inci dakikasından sonra takımına destek olmaya başladı. Ayrıca deplasman tribününde yer alan Ankaragücü taraftarları da karşılaşma öncesinde çocuk istismarına tepki gösteren tezahüratlarda bulundu. İki takım taraftarları daha sonra ‘Çocuğa uzanan eller kırılsın' şeklinde tempo tuttu.

Öte yandan Beşiktaş - Ankaragücü maçında siyah-beyazlı kulübün Van'dan misafirleri de vardı. Van Gürpınar Borsa İstanbul Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Korosu maç öncesinde bir performans sergiledi. Karşılaşmayı takip etmek için Van'dan gelen kız öğrencilerden oluşan koro maç öncesinde Beşiktaş marşları söyledi. Siyah-Beyazlı taraftarlar alkışlarla koroya destek oldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 20:11
banner192