banner158
banner218

Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth zirve yarışında hız kesmedi

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi'nin 4'üncü haftası geride kaldı. Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth bu haftayı da kayıpsız kapatarak zirvedeki yerlerini korurken, 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor ekipleri zirveyi yakından takip ederek, "yarışın içinde biz de varız" dediler.

Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth zirve yarışında hız kesmedi
banner216

Heyecanın bir an olsun bile azalmadığı Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'nde 4 hafta geride kaldı. Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth bu haftayı da kayıpsız kapatarak zirvedeki yerlerini korudu. Zirveyi takip eden takımlar ise haftayı kayıpsız geçen ekiplerden Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe Espor oldu. 6'şar galibiyete ulaşan ezeli rakipler, önümüzdeki haftalarda liderlik yarışının git gide kızışacağının mesajını verdi.

Orta sıralarda ise Beşiktaş, HWA Gaming karşısında net bir galibiyet alsa da Royal Youth engelini aşamadı ve 4 puanda kaldı. Doğuş Üni Aurora bu haftayı da bir galibiyet ve bir mağlubiyet ile kapatarak Beşiktaş'la birlikte 3'üncülüğü paylaştı. Dark Passage, HWA GAMING ve GALAKTICOS ekipleri ise bu hafta galibiyetle tanışamayarak istediklerini yapamadılar.

Bursaspor Esports, mağlubiyetler serisine bir yenisini daha ekleyeyrek bu hafta da kötü gidişine dur diyemedi ve puan tablosunun en alt sırasında kalmaya devam etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 18:17