banner339
banner313

Alex Ferguson beyin kanamasından sonra ilk kez ortaya çıktı

Manchester United'ın efsane menajeri Sir Alex Ferguson 5 Mayıs'ta ciddi bir beyin kanaması geçirmiş ve apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Eski sağlığına kavuşan Sir Ferguson, yayınladığı bir video ile hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Alex Ferguson beyin kanamasından sonra ilk kez ortaya çıktı
banner475

Manchester United'ın eski menajeri Sir Alex Ferguson, mayıs ayında geçirdiği beyin kanaması sonucunda hastaneye kaldırılmış ve futbol dünyasını bu üzücü haberle sarsmıştı.

Kırmızı Şeytanlar olayın ardından hemen açıklama yapmış ve şu ifadelere yer vermişti:

"Sir Alex Ferguson beyin kanaması nedeniyle bugün acil olarak ameliyat edildi. Her şey yolunda gitti, ancak en uygun şekilde tedavi edilebilmesi için yoğun bakımda kalması gerekecek. Ailesi bu konunun gizli kalmasını istiyor."

Hastaneye kaldırıldığında hayati tehlikesi olan deneyimli teknik adam, geçirdiği ameliyat sonrasında iyileşmeye başlamış ve istirahata çekilmişti. Skor'un haberine göre gün geçtikçe eski sağlığına kavuşan ve taburcu edilen efsanevi teknik adam Sir Ferguson, kameralar karşısına geçerek hastane çalışanlarına şükranlarını sundu. Ferguson, Salford Royal ve Alexandra hastanelerine özveri ile gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 12:16
banner218