banner158
banner218

Alex de Souza'dan Fenerbahçe açıklaması

Alex de Souza, katıldığı bir toplantıda izleyicilerden birinin "Fenerbahçe'de sportif direktör olacağınız iddiaları hakkında ne söylersiniz?" sorusuna, "Böyle bir durum söz konusu değil. Maalesef bu haberler gerçeği yansıtmıyor. Buraya dostlarımı görmeye geldim" yanıtını verdi.

Alex de Souza'dan Fenerbahçe açıklaması
banner216

Efsane futbolcu, aynı zamanda derbiyi izlemek için geldiğinin de altını çizdi. Fenerbahçe'de kendisine jübile yapılmamasıyla ilgili de konuşan Alex, "Jübile yönünde beklentim olmadı. Ondan daha önemli şeyler de vardı. Olsaydı da iyi olurdu ama hiçbir zaman bu yönde bir beklentiye girmedim. Galatasaray derbisini izlemeye geldim mesela... Bunlar da jübile kadar zevk veren şeyler aslında..." ifadelerini kullandı.

"Fenerbahçe adına oyuncu izlemiyorum"

Alex, "Fabio ve ben Brezilya'da 3 senedir beraber çalışıyoruz. Sürekli futbolcular hakkında konuşuyoruz. Şu oyuncu Fenerbahçe'ye gidebilir mi diye yorumlar yapıyoruz. Fenerbahçe hep cümlelerimizde ve fikirlerimizde var. Eski başkanımız Aziz Yıldırım bizden Brezilyalı futbolcular için isteseydi yardımcı olurduk. Şimdiki başkanımız Ali Koç da yardım isterse seve seve yardım ederiz. Ancak şu an Fenerbahçe adına oyuncu izlemiyorum. Kulüpte bu görevi yapan isimler var çünkü..." dedi.

Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 20:03