• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  SP'nin kuruluşunun 8. yılı

  20.07.2009 18:51
  Saadet Partisi (SP) Aydın Gençlik Kolları Başkanı barış Soyuçok, partinin kuruluşunun 8. yıl dönümü nedeniyle basın açıklaması yaptı.
  SPnin kuruluşunun 8. yılı
  SP'nin kuruluşunun 8. yılı SP'nin kuruluşunun 8. yılı SP'nin kuruluşunun 8. yılı

  Herne kadar yeni kurulmuş olsa da SP"nin temellerinin çok sağlam olduğunu belirten Soyuçok “Partimiz 150 yıllık fikri bir geleneğin ve 1969 bağımsızlar hareketi ile başlayıp, MNP, MSP, Refah ve Fazilet Partisi ile devam eden büyük bir siyasi hareketin temsilcisidir” dedi.
  Bu süreçte; "Yeniden Büyük Türkiye"yi kurma konusundaki iddia ve iradelerinden hiçbir zaman vazgeçmediklerini belirten SP Gençlik Kolları İl Başkanı Barış Soyuçok partiyi bu günlere taşıyan Başta Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan olmak üzere Saadet Partisi Kurucu Genel Başkanı Recai Kutan ve bütün Milli Görüşçülere teşekkür ettiklerini söyledi. Soyuçok açıklamasında “Bu vesileyle, "bir çiçekle bahar olmaz" diyenlere inat, "her bahar bir çiçekler başlar" diyerek bu büyük mücadeleye öncülük eden Prof. Dr. Necmettin Erbakan"a, siyasetin kısır kavgalara esir edildiği bir dönemde olgunluğu ve hoşgörüsü ile siyasete erdem katan Kurucu Genel Başkanımız Recai Kutan"a ve en zor zamanlarda bile iddia ve iradesinden vazgeçmeyen, "Ben varsam yeniden büyük Türkiye kurulacaktır" diyerek büyük bir azim ve kararlılıkla yürümeye devam eden Milli Görüşçülere bütün kalbimizle teşekkür ediyoruz. Saadet Partisi"nin 26 Ekim 2008 tarihinde gerçekleştirdiği büyük kongre ile üçüncü büyük şahlanışını başlattı. Partimiz kısa sürede muktedir siyasetin adresi olarak; Türkiye siyasetinin gündemine oturmuş, ortaya koyduğu dil, üslup ve muhteva ile milletimizin teveccühüne mazhar olmuştur. Siyasetin cazibe merkezi haline gelmiştir. Saadet Partisi"nin 8. kuruluş yıldönümünde milletimize bugüne kadar verdikleri destek ve gösterdikleri teveccühten dolayı şükranlarımızı sunuyor, özgürlükten, refahtan ve adaletten yana olan herkesi birlikte mücadele etmeye çağırıyoruz” ifadelerine yer verdi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim