• BIST 109.330
 • Altın 155,771
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  SP'den değerlendirme

  16.06.2009 14:49
  Saadet Partisi (SP) Aydın İl Teşkilatı düzenlediği basın toplantısı ile partilerini ve gelecekteki süreci değerlendirdi.
  SPden değerlendirme
  SP'den değerlendirme SP'den değerlendirme SP'den değerlendirme

  Toplantıda konuşan Saadet Partisi Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, 29 Mart seçimlerinde oylarını artırdıklarını belirterek, Sadet Partisi"nin gün geçtikçe güçlendiğini belirtti.
  SP Aydın İl Binası"nda yapılan basın toplantısına İl Başkanı Ömer Özmen, İl Sorumlusu Ali Söğüt, Gençlik Kolları Başkanı Barış Soyuçok ve il yönetimi katıldı.
  Ömer Özmen düzenlediği basın toplantısında, partisi hakkında ve meclis gündeminde tartışılan konuları değerlendirdi. Partisi"nin 29 Mart seçimlerinde birçok partinin aksine oy oranını artırdığını dikkat çeken Özmen, “29 Mart 2009 seçimlerinden Saadet Partisi ülkede beklenenin aksine bir sürpriz yaparak oylarını önemli ölçüde artırmıştır. Geçen hafta tekrarlanan seçimlerde ise oyunu yüzde 36 artırmıştır. Bu da ilginin devam ettiğini göstermektedir. Mayın yasasının geri çekilmesi, bakanlar kurulundaki değişiklikler malumunuz olduğu üzere Saadet Partisi ile doğrudan bağlantılıdır. İnşallah bundan sonrada önümüze konulan hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı yapacağız. Birinci olarak teşkilatlarımızı sayısal olarak güçlendireceğiz. Atıl halde bulunan kurulmuş teşktilatlarımızı yeniden ayağa kaldırarak çalışmalar yapacağız, yine bunların yanında toplumda bizimle örnek ve ortak paydada buluşmuş insanlarımız ile buluşacağız. Bizim dört tane ana prensibimiz vardır, bunlara sahip çıkan herkes bizimle siyaset yapabilir. Öncelikle biz ahlak ve maneviyata önem veryioruz. Ayrımcılık yapmayız, adaletten ve eşitlikten yanayız, Kendi öz belleğimizden kaynakyanan ya da milli politikalar ile kalkınmanın gerekliliğine inanırız ve 40 yıldır bunu savunuruz. Ve belki de en önemlisi Saadet Partisi Antiemperyalisttir” şeklinde konuştu.
  Halkla olan ilişkileri güçlendireceklerini de ifade eden Özmen, Partilerini her kesime tanıtmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Aydın Belediyesi"nin çalışmalarını da değrelendiren Başkan Özmen, “Aydın Belediyesi"nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Şu an için net bir değrelendirme için erken olabilir ama Başkan Çerçioğlu milletvekilliğinden geldi. Nasıl vekil iken Tüm Aydın"ın vekili ise Belediye Başkanı iken de tüm Aydınlıların başkanı olduğunu bilmektedir. Seçimlerden önce bir çok projeden bahsedildi, şimdi icraat zamanı. Aydın esnafı zincir marketler yüzünden büyük darbe yedi. Artık seçilmişler bahane üretmemelidir. Oraları hizmet makamıdır. Vatandaş çözüm ve icraat ister. Daha erken ama biz takipçisi olacağız. Çevre yolu, otogar, belediye binası gibi vb. vaatleri bir an önce çözüme kavuşturmalıdır. Belediyenin borcunun çok olması hizmete bahane edilmemelidir” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim