• BIST 103.912
 • Altın 161,198
 • Dolar 3,9233
 • Euro 4,6062

  SP'de seçim hazırlıkları

  16.12.2008 15:41
  Saadet Partisi (SP) Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Levent Çelik, 2009 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde gençleri SP’ye katılmaya davet etti.
  SPde seçim hazırlıkları
  SP'de seçim hazırlıkları SP'de seçim hazırlıkları SP'de seçim hazırlıkları

  2009 yerel seçimlerine bugün itibariyle 100 gün kaldığını belirten Levent Çelik, “Geçmiş dönemlerdeki seçimlerde olduğu gibi bu seçimler öncesinde de siyasi partilerin ve adayların yerel yönetim düşüncelerinin ve projelerinin konuşulmadığı, tartışılmadığı, seçmene geleceğine yönelik daha rahat düşünebilme ve bu doldurulmamış "gençlik, değişim, yenilik" kelimeleriyle söze başlayanların eskisi politik gelirim kültürünü ısrarla devam ettirdiklerini bugün yeniden müşahede ediyoruz. Oysa ülkenin gençlikten beklediği, dünya ülkeleriyle karşılaştırıldığında dikkat çekici oranda yüksek olan genç nüfusun üretim, hakkında, yaratıcılık, başarı, çalışma, eğitim alanlarında küresel ölçekte parlak öneriler ortaya koyabilmesi; yeni fikirler ve yaklaşımları derinlemesine analiz ederek kendi toplumunun gelişmesi yönünde yeniden üretmesi olmalıdır. Gençler, ideolojik hamasetle vakit tüketen ve bu yolla kendisine derme çatma kimlik edinebilen bir kesim olmak yerine, ülkeye yeni fikirler aktarmada taşıyıcı rol oynamalıdır” dedi.
  Gençleri bugün yaşanan sorunların çözümünün Milli Görüştür ve onun siyasi partisi Saadet Partisi olduğunu ileri süren Çelik, “Yaşanabilir bir Türkiye için yeniden büyük Türkiye için yeni bir dünya için kendini genç hisseden tüm vatandaşlarımızı Saadet Partisi"ne davet ediyoruz. Çünkü, sıkıştırılmak istenen siyaset arenasının doğal çözümünün gençleri, ne pahasına olursa olsun iktidarı ve bunun için her türlü milli tutumu benimseyecek dirayette, kararlılıkta ve azimdedir” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim