Dışişleri Bakanlığından Avrupa ülkeleri için seyahat uyarısı Dışişleri Bakanlığından Avrupa ülkeleri için seyahat uyarısı
VÜCUT DİLİ UZMANLARI VE PSİKİYATRLAR MERCEK ALTINA ALTI

Harry'nin röportajlarında yaptığı bazı açıklamalar, bu konuya en çok ilgisiz olan kişilerin bile bir anda dikkatini çekecek türden. Başta ağabeyi William olmak üzere onun karısı Kate Middleton, babası Kral Charles, üvey annesi Konsort Kraliçe Camilla, hatta annesi Diana'nın uşağı Paul Burrell dahil olmak üzere birçok kişi Harry'nin "salvolarından" nasibini aldı. İşte bütün bu toz duman içinde, bir yandan da vücut dili uzmanları Harry'nin sözlerini ve bunları söylerken sergilediği jest ve mimiklerini masaya yatırdı. Ortak görüşleri Harry'nin büyük bir öfke içinde olduğu ve her davranışıyla bunu gözler önüne serdiği.

Bu bir yana, Prens'i mercek altına alan bir başka meslek grubu daha var: Psikiyatrlar. Onların yorumları da gerçekten çarpıcı. Harry'nin kraliyet ailesine yönelttiği bu dizginlenemez öfkenin altında bambaşka bir neden buldu bu uzmanlardan bazıları. Henüz 12 yaşında annesini kaybeden Harry'nin kendi ağzıyla kullandığını itiraf ettiği bazı alternatif tedavi yöntemleri, bu uzmanların dikkatini çeken ayrıntı. Hatta Prens, Anderson Cooper'a verdiği röportajda bu konuda bazı açıklamalar da yaptı. Şimdi bunlara bir bakalım... Sonra da bir psikiyatrın anlattıklarına kulak verelim.