Süper Lig'in deneyimli çalıştırıcılarından birisi olan İsmail Kartal, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'nin başında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti. Sarı-lacivertli ekibin başında sezonun ortasında geçen Kartal, aldığı seri galibiyetlerle takımı üst sıralara taşımış ve sezonu ikinci sırada tamamlamıştı. Ancak Fenerbahçe yönetimi, İsmail Kartal ile yola devam etmedi. Boşta kalan Kartal, henüz bir takımla anlaşma sağlamazken yeni adresi hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Stefan Kuntz: "Eleştiriye daima açığım ve bu durumla yüzleşmeye hazırım" Stefan Kuntz: "Eleştiriye daima açığım ve bu durumla yüzleşmeye hazırım"
Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra henüz bir takımla anlaşmayan İsmail Kartal'ın Süper Lig'e sürpriz bir takımla geri dönebileceği iddia edildi.

Süper Lig'in 4'üncü haftasında Fatih Karagümrük'e deplasmanda 4-1 yenilen Ankaragücü'nde teknik direktör Mustafa Dalcı, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Ankaragücü yönetimi, yaptığı açıklama ile Dalcı'ya emeklerinden dolayı teşekkür etti.

AKILLARDAKİ TEK İSİM İSMAİL KARTAL