Son Dakika: Adana Demirspor-Fenerbahçe maçından çok konuşulan karar! Mert Hakan Yandaş'ın golü iptal edildi, tepki var Son Dakika: Adana Demirspor-Fenerbahçe maçından çok konuşulan karar! Mert Hakan Yandaş'ın golü iptal edildi, tepki var
Ezeli rakibi F.Bahçe’yi 3-0 yenerek 4 puanlık avantaj yakalayan G.Saray’da ara transfer için yol haritası da netleşti. Şampiyonluk hedefine ulaşmak adına takviyelere imza atacak olan sarı kırmızılılarda teknik direktör Okan Buruk, öncelikli transfer sayısını 2’ye düşürdü. İki bölgeye transfer talep eden Buruk’un, Galatasaray yönetimine tek tek sunduğu transfer raporu ve görüşleri şöyle.

1- Yaşı fark etmez, tecrübeli olsun yeter

"Kazımcan, Galatasaray’ın geleceği ve bu kulübe uzun yıllar hizmet edecek bir oyuncu. Genç, dinamik ve geliştikçe çok daha fazla katkı sağlayacak. Kısaca uzun vadede 1. sol bekimiz Kazımcan olacak. 1-1.5 ay sonra takımda olacak. Bu süreçte bize katkı sağlayacak. Yaşı fark etmeksizin tecrübeli bir bek oyuncusu almak yeterli olacaktır’ diyen Okan Buruk 3 Türk oyuncu oynatma zorunluluğunu da hesaba katarak yerli bir sol bek istiyor. Şimdi gündemde Güray Vural, Uğur Çiftçi, Aziz Behich gibi yerli ve tecrübeli sol bekler var.