Jorge Jesus'un göreve gelmesiyle birlikte yeni transferleri arka arkaya açıklayan Fenerbahçe'den çok konuşulacak Bruma hamlesi geldi. Sarı lacivertli kulüp, Portekizli oyuncunun kiralık transferi konusunda anlaşmaya varıldığını resmen açıkladı. Bruma'nın Fenerbahçe macerasının başlamasıyla birlikte Galatasaray forması giydiği dönemde Fatih Terim hakkında söyledikleri akıllara geldi.

Fenerbahçe Kulübü, PSV Eindhoven forması giyen Bruma’nın (Armindo Tue Na Bangna) kiralık olarak transferi konusunda oyuncunun kulübü ile anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Transfer çalışmaları sürdüren sarı lacivertliler, ilk olarak Santa Clara'dan Lincoln Henrique'yi kadrosuna katarken bir dönem Galatasaray forması da giyen Bruma'yı kiralık olarak transfer etti.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüz Bruma’nın kiralık olarak transferi için PSV Eindhoven Kulübü ile anlaşma sağlamıştır. Futbolcu; görüşmeleri yapmak, sağlık kontrolünden geçmek ve süreci ilerletmek üzere İstanbul’a gelecektir." ifadelerine yer verildi.