Menajerler, Ersin için Leipzig adına Beşiktaş’ın kapısını çaldı. Teklif gelirse takas istenecek. Teknik direktör Valerien İsmael’in çok istediği Norveçli futbolcunun bonservisini elinde bulunduran Alman ekibi, eğer Ersin’i isterse Kartal bunu fırsata çevirmeyi planlıyor. Beşiktaş ayrıca, sola düşündüğü Eren Elmalı için de Kasımpaşa’ya takas önerecek.

Mesut Özil'den kötü haber! 3 ay sahalardan uzak kalacak Mesut Özil'den kötü haber! 3 ay sahalardan uzak kalacak
Beşiktaş’ın kapısını çalan menajerler, Bundesliga ekiplerinden RB Leipzg’in kaleci Ersin Destanoğlu için talepte bulunduğunu belirtirken siyah beyazlı yönetim, “Yetki belgesi getirin, öyle konuşalım” yanıtını verdi. Bu olay, forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ta Alexander Sörloth için umut oldu. Teknik direktör Valerien İsmael’in çok istediği Norveçli futbolcunun bonservisini elinde bulunduran Alman ekibi eğer resmi teklifte bulunursa, takas formülü masaya yatırılacak. Siyah beyazlı ekip böyle bir durumda Ersin Destanoğlu’na karşılık Sörloth’un bonservisini isteyecek.

EREN ELMALI’YA KARŞILIK AJDİN HASİC

Avrupa’da birçok talibi bulunan genç file bekçisi için son olarak Fransız ekibi Olympique Lyon 4 milyon Euro teklif etmiş ancak Beşiktaş 8 milyon Euro isteyince görüşmeler durmuştu. Kartal’da bir diğer takas ihtimali de Kasımpaşalı Eren Elmalı için... Eintracht Frankfurt’a gitmesi artık an meselesi olan Rıdvan Yılmaz için alternatif arayan siyah beyazlı kulüp, Kasımpaşa’nın milli sol beki Eren Elmalı’yı istiyor. Beşiktaş Eren Elmalı’ya karşılık Ajdin Hasiç’i vermeyi teklif edecek. Siyah beyazlı yönetimin bunun dışında da Kasımpaşa ile pazarlığa açık olduğu gelen haberler arasında.