Büşra Eracun Akkaya / Posta.com.tr | Evi terk eden Türkan, yine yapayalnız kaldı.

Mustafa ile arkadaşlığını bitirmesi için Derya'nın ailesi oda hapsi verdi. Derya ise düştüğü durumu kabullenmeyip evden kaçtı. Evden kaçan Derya, Mustafa'nın yanına gitti ve Mustafa'nın evinde kaldı.

Derya'nın evden kaçtığını fark eden Nesrin kara kara ne yapacağını düşünürken Sadık odaya girdi. Derya'nın olmadığını anlayan Sadık, kolluk kuvvetleri ile Mustafa'nın kapısına dayandı. Derya ise reşit olduğunu söyleyip kendi isteği ile geldiğini söyledi.

Somer'i, Mine'nin yatağında uyurken gören Türkan, Somer'i uyandırmadan eve geçip eşyalarını topladı. Yaşadığı hayattan çok daha düşük standartlarda bir ev tutan Türkan, oldukça zor zamanlar yaşamaya başladı.

Ertesi gün eve gelen Somer, Türkan'ın olmadığı fark eden nerede olduğunu bulabilmek çılgına döndü. Türkan'ın kaldığı eve giden Somer, Türkan'ın ne yaptığını anlamaya çalıştı. Hatasını fark etmeyen Somer, Türkan'ı daha da kırarak evi terk etti.

Somer'in ihanetini kabullenmeye çalışan Türkan, bir yandan da Somer'i özlemeye başladı. Gece rüyasında Somer'in geldiğini gören Türkan, bütün sorunların üstesinden geldiğini düşündü. uyandığında ise Somer'in olmadığını fark edince morali bozuldu.

Özer'i ziyarete giden Türkan, hastanede Somer ile karşılaştı. Hastane çıkışı Somer ve Türkan tekrar ilişkileri hakkında konuştu. Somer, Türkan'a ailesine ne zaman soracağını sordu. Türkan da zamanı olduğunu, isterse kendisi gidip konuşabileceğini söyledi.

Somer ise soluğu Nesrin ve Sadık'ın yanında aldı. Yaşananları anlatan Somer, kendi hatalarından pek bahsetmeden Türkan'ın evi terk ettiğini söyledi.

Somer'i dinleyen Sadık ve Nesrin, Türkan'ın evine gitti. Türkan eve geldiğinde anne ve babasını görünce şok oldu. Kendini açıklamaya çalışan Türkan, anne ve babasının kendisini suçladığını görünce daha da öfkelendi.

Hastanede iyileşen Özer, son kontrollerden sonra eve gitmesine izin verildi. Türkan, Özer'in eve geldiğini duyunca ziyaretine gitti. Kapıda Somer ile karşılaşan Türkan, Özer için geldiğini söyledi. Özer ise Somer ve Türkan arasında olanları düzeltmek için Türkan ile konuşmaya çalıştı.

Türkan'ın evine giden Rüçhan, kurduğu düzeni küçümseyip laik olduğu hayatı bulduğunu söyledi. Soğuk kanlılığını koruyan Türkan, Rüçhan'a nedenini söylerken Somer'i Mine'nin yatağında yakaladığını söyledi. Rüçhan ise oğlu Somer'i savundu ve nedenini bilmeden yanlış kararlar aldığını söyledi.

Rüçhan evden çıkarken Türkan'ın eline para tutuşturdu. İhtiyacı olmadığını söyleyen Türkan, Rüçhan'dan "Senin için değil, avukat tutman için. Bu parayla bir an önce avukat tut ve boşan" cevabını aldı.

Somer'e hamile olduğunu söylemeye çalışan Türkan bir türlü fırsat bulamadı. Somer'e mesaj atan Türkan, ters cevaplar aldı. Mesajın sonunda hamile olduğunu söyleyen Türkan cevap alamadı. Kiraz'ın ateşini bahane edip Somer'i eve çağıran Mine, Somer'in telefonunu alıp Türkan'a cevapları kendi yazdı.

Hastane girişinde Mine ve Kiraz ile görüntülenen Somer, Türkan ile yollarını ayırdığını ve tek çocuğu Kiraz olduğunu söyledi.