• BIST 104.397
 • Altın 163,608
 • Dolar 3,9404
 • Euro 4,6740

  Söke'ye görücü geldi

  23.07.2009 15:02
  Beraberinde Yenipazar Belediyesi Fen İşleri Müdür Vekili Hamit Hancıoğlu, Zabıta Müdürü Ergün İşlek, Fen İşleri teknik danışmanı Faruk Ünübol ile birlikte Söke Belediyesi’ni ziyaret eden Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden son dönemlerde gerçek
  Sökeye görücü geldi
  Söke'ye görücü geldi Söke'ye görücü geldi Söke'ye görücü geldi

  Beraberinde Yenipazar Belediyesi Fen İşleri Müdür Vekili Hamit Hancıoğlu, Zabıta Müdürü Ergün İşlek, Fen İşleri teknik danışmanı Faruk Ünübol ile birlikte Söke Belediyesi"ni ziyaret eden Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden son dönemlerde gerçekleştirilen hizmetleri yerinde gördü. Belediye Başkan Yardımcısı Enver Helvacı rehberliğinde Söke Belediyesi"nde başta yeni hizmet binası olmak üzere birimleri dolaşan konuk Belediye Başkanı M. Yüsran Erden nazım imar planı projesiyle yakından ilgilenmesi dikkat çekti. Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi"yi de makamında ziyaret eden konuk Belediye Başkanı ve beraberindeki heyet gerçekleştirilen projeler hakkında detaylı bilgi aldı.
  Başta bölgedeki CHP"li Belediyeler olmak üzere önemli projeleri gerçekleştiren belediyeleri ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunduklarını söyleyen Yenipazar Belediye Başkanı Erden; “Söke Belediyesi"nin son dönemlerde önemli projeleri hayata geçirdiğini yakından takip ediyoruz. Özellikle kentin anayasası olarak kabul edilen nazım imar planı çalışmalarındaki başarı, yeni hizmet binası, pazar yeri, bedesten gibi projeleri mükemmel bulduk. Bu tür ziyaretlerde karşılıklı bilgi paylaşımının olumlu sonuçlar getirdiğine inanıyorum” dedi.
  Söke Belediye Hizmet Binasını da mükemmel olarak değerlendiren konuk Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden; “Yenipazarın da hizmet binasına ihtiyacı var ama şu anda öncelikli projelerimizin arasında bulunmuyor” diye konuştu.
  Yenipazar Belediye Başkanı Mehmet Yüsran Erden ile Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarının buluşmasında sık sık bir araya geldiklerini söyleyen Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, konuk Belediye Başkanı ve beraberindeki heyetin ziyaretlerini memnuniyetle karşıladıklarını sözlerine ekledi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim