• BIST 106.239
 • Altın 161,321
 • Dolar 3,8713
 • Euro 4,5671

  Söke'de toplantı

  06.03.2009 17:00
  Söke Belediyesi yeni hizmet binasında ilk meclis toplantısı yapıldı.
  Sökede toplantı
  Söke'de toplantı Söke'de toplantı Söke'de toplantı

  Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi "Mart ayı meclis toplantısını yeni binada yapacağız" sözünü tutarken; 50 yıl sonra yeni belediye hizmet binasına kavuşan Söke en heyecanlı meclis toplantılarından birini yaşadı. Yeni binada ilk, mevcut dönemin son meclis toplantısı olması nedeniyle toplantı öncesi kurban kesildi.
  Yeni binada ilk Belediye meclis toplantısını izleyenler arasında CHP Aydın önceki dönem Milletvekili Mehmet Semerci, CHP il Genel meclis Üyesi Kazım Er ve çok sayıda vatandaş da bulundu.
  Meclis toplantısı öncesinde geniş bir açılış konuşması yapan Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi yeni binanın yüklenici firmadan 13 Mart tarihinde teslim alınacağını, 2 günlük taşınmadan sonra 16 Mart günü tamamıyla yeni binada hizmet vermeye başlamayı planladıklarını söyledi. Yaptığı konuşmasında 5 yıllık meclis üyesi olan çalışma arkadaşları ve belediye çalışanlarına teşekkür eden Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi; “5 yıldır Söke"nin geleceğine imza attınız. Sizinle gurur duyuyorum. Herkese şahsım, partim ve Sökeliler adına teşekkür ediyorum. Yaptığımız hizmetlerde eksiklikler olabilir. Eğer iş yapıyorsanız mutlaka eksiklik olacaktır. İyi işler yaptığımıza inanıyorum. Çalışma dönemimizde hatalarımız varsa veya tempo içinde kırdığımız arkadaşlarımız varsa özür diliyorum” dedi.
  Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, 5 yıllık icraat döneminde gözle görülenlerin dışında en önemli icraat olarak Nazım İmar Planları"nın en önemlisi olduğunu belirtti. Konuşmanın ardından Söke Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Hatice Koca Söke Belediye Personeli adına Başkan Özekmekçi"ye çiçek takdim ederek teşekkür etti.
  Söke Belediye Meclisi"nin Mart ayı olağan meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülürken; toplantının sonunda salonda bulunan herkese baklava ikram edildi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim