• BIST 109.666
 • Altın 156,804
 • Dolar 3,8860
 • Euro 4,5765

  Söke MHP'ye ziyaret

  10.08.2009 16:52
  Söke Ticaret Borsası yönetimi, Milliyetçi Hareket Parti (MHP) Söke İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette Söke MHP İlçe yönetiminin yanı sıra Kuşadası’nda tatil yapan MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak’ta bulundu.
  Söke MHPye ziyaret
  Söke MHP'ye ziyaret Söke MHP'ye ziyaret Söke MHP'ye ziyaret

  Söke MHP"nin Metin Mutafoğlu Başkanlığı"ndaki yeni yönetimine başarılar dileyen Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık; gündemdeki konuları dile getirdi. TARİŞ seçimlerinde Sökeli olmasının dışında, TARİŞ geleceği için Mehmet beliğ Azbazdar"ın desteklenmesi gerektiğini belirten Bertan Balçık; “Geçtiğimiz 7 sene içinde TARİŞ çok kötü yönetildi ve TARİŞ bugün 70 Cent"e muhtaç hale geldi. Taze kana ve güvenilir insanlar ihtiyaç var. TARİŞ konusunda siyasi partilerinde yardımcı olmalarını istiyoruz. TARİŞ ekonomik olarak sadece üreticileri ilgilendirmiyor. TARİŞ iyi olursa toplumun genelinin iyi olacağını düşünüyoruz” dedi.
  TARİŞ"in Söke"nin atardamarlarından biri olarak nitelendiren Söke MHP İlçe Başkanı Metin Mutafoğlu da; “Söke MHP olarak gönlümüz kendisinin geçmişte profesyonel yönetici olarak kanıtlamış, hem de Sökeli olan Mehmet Beliğ Azbazdar"dan yanadır. Bu konuda elimizden gelen desteği vermeye hazırız” diye konuştu.
  Demokrasinin insanlara seçimi sunduğunu, seçimlerin ise insanların akıllarını kullanmalarını için en uygun fırsat olduğunu dile getiren MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ise; TARİŞ"in uzun zamandır kötü yönetildiğini söyledi. Uzunırmak; “TARİŞ ekonomik, yapılanma olarak iyi yönetilmedi ve doğru denetlenmedi. Bilhassa kongrelerinde ortakları tarafından doğru denetlenmedi. Bunların neticesinde TARİŞ"in geldiği konum çok acı” şeklinde konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim