banner141

Sn. Mustafa Savaş Seçim Sonrası Ardına Bakmadan Ankara'ya Gitti

Değerli okuyucularım seçim sonuçları Aydın Büyükşehir seçimleri Millet İttifakının ve Sayın Özlem Çerçioğlu’nun büyük başarısı ile sona erdi.

 

CUMHUR İTTİFAKININ başarısızlığının en büyük sorumlusu Sayın Mustafa Savaş’tır. Çünkü inandırıcılığı olmamıştır.

   

Mustafa Bey’in kendini büyük görme özelliği her yerde kendini göstermiştir.

 

Basın toplantılarında iki lafın arasında “Ben Halk Bankasında iken bilançoları şöyle bilirim, böyle bilirim” sözleri hep aklımızda.

 

Sayın Mustafa Savaş, Sayın Özlem Çerçioğlu’na, “Yalancı, su faturalarında SAHTE FATURALAR BASTILAR, BİLBORDLARDA trilyonluk harcama yaptılar, Özlem Hanım ve ekibi ve için vizyonsuz” ifadelerinde bulundu.

 

İfadelerini o kadar ileri götürdü ki benimle yaptığı görüşmelerde “bak göreceksin abi seçim bitimine 10 gün kala öyle belgeler açıklayacağım ki, Sayın Özlem Çerçi oğlu yerinden kalkamayacak” dedi.

 

SAYIN MUSTAFA SAVAŞ’IN İNANILIR OLMAYIŞINA BİRKAÇ ÖRNEK VERECEK OLURSAK:

 

SAHTE SU FATURASI BASTILAR KONUSU

Devlet KİT Komisyonu Başkanı Sayın Mustafa Savaş’ın bu iddiası karşısında ASKİ yetkilileri ile ASKİ Genel Müdür Vekili Hakan Olgaç ile ve Sn. Özlem Çerçioğlu ile konuştum. Bu iddia karşısında “Madem sahte fatura basmışız niye Sn. Mustafa Savaş mahkemeye gitmiyor?” diyorlar.

“Ayrıca bizde 520 bin aktif üyemiz var. Abone hizmetlerimizde günde 350-400 abonelik yapıyoruz. Bunların içinde Günde 150-200 iptal oluyor. İl Genelinde Okuma günlerimiz farklıdır. Buna bağlı faturalandırmada ayrıdır. Ayrıca biz kanunun bize verdiği yetki ile hareket ederiz. Sayıştay Müfettişleri bizi devamlı denetlerler” diyor ASKİ Genel Müdür Vekili Hakan Olgaç.

 

ENGİNAR TARLASI İMAR PLANI KONUSU

1/100.000 olanlarda ticari ve konut alanı olan 250 dönümlük alan konusu için “Sayın Özlem Çerçioğlu bazılarına getirim sağladı” ifadesi içinde ilgililer “Sayın Mustafa Savaş’ın bahsettiği yerle ilgili olarak 1/100.000 planlarda konut ve ticari alandır. 1/100.000 plan 1999 yılında Bakanlık tarafından yapılmıştır. Yetmezmiş gibi 1/25.000 planlar Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclisinden geçerken AK PARTİ MECLİS üyelerinin oyları ile geçmiştir” dedi.

     

ASTİM ORGANİZE SANAYİİ BÖLGESİ YANLIŞI

İlgililer ile konuştum, organize sanayi bölgeleri kendi içlerinde imar, alt yapı, ruhsat denetim her şeyde ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİ istedikleri gibi hareket ederler.

 

“Özlem Hn. ASTİM için bir şey yapmadı” sözüne bu toplantıya katılanlar Sayın Mustafa Savaşın sözüne hiç itiraz etmemişlerdir.

 

Sayın Özlem Hn ile konuştum, görevi değilken ASTİM ORGANİZE SANAYİNİN DOĞAL GAZINI kendisinin bağlattığını söylüyor. Ayrıca alt yapısını da dolgu işlerini de Özlem Hn yaptırmış.

 

Bu toplantıya katılan ASTİM Başkanı Sayın Gökhan Maraş, konu hakkında sessizliğini bozmalı ve açıklama yapmalı.

         

AYDIN BÜYÜKŞEHİR YATIRIMLARI KONUSU

Sayın Özlem Çerçioğlu’na sordum.

Kocaman liste sundu. Arzu edene özellikle Mustafa Savaş Beye sunabilirim.

Sadece 2400 KM yol asfaltlaması binlerce km kanalizasyon, sayısız kültür merkezi 60 köyün suyu binlerce KM içme suyu inşaatı. Aydın ili Cumhuriyet tarihinin en büyük alt yapı hizmeti…

 

“Sayın Mustafa Savaş, Aydın iline bir çivi çakmış mıdır” diyor Sayın Özlem Çerçioğlu.

 

Ve soruyor Sayın Çerçioğlu “Sayın Mustafa Savaş Çinelidir. Çineliyi ikna edip orada seçim alamayan, Çinelilerin gönlünü kazanamayan Sayın Mustafa Savaş ne anlatıyor?”

 

Sayın Çerçioğlu son olarak da “Ayrıca birçok AK PARTİLİ tekrar seçimi kazanmam dolayısıyla telefonla veya gelerek, çiçek göndererek tebrik etti. Kendisi niye tebrik etmeden Ankara’ya gitti” dedi.

 

 

DEĞERLİ OKUYUCULARIM,

 

Biliyorsunuz Sayın Mustafa Savaş ile Aydın basın mensuplarının ve kendi taraftarları önünde SEÇİM konusunda iddiaya girdik.

Şu ana kadar iddianın konusu olan arabayı Sayın İl Başkanı Ömer Özmen’e de sordum “Hayır bana arabayı bırakmadı” dedi.

Lütfen Sayın Mustafa Savaş beye sesleniyorum verdiğiniz sözü yerine getiriniz.

  

      

ANKARA KULİSLERİNDE SÖYLENEN,

Ankara’dan aldığım kulis haberlerine göre Sayın Mustafa Savaş seçim kaybetme mazeretini anlatırken, Aydın AK PARTİ teşkilatının ve Bazı milletvekillerinin aleyhinde çalıştığından söz edip AYDIN teşkilatı için yenilenme istiyormuş.

 

Tabii Aydın Teşkilatı ve bazı milletvekilleri mi başarısız yoksa Sayın Mustafa Savaş mı başarısız önümüzdeki günlerde göreceğiz.

 

Sayın Mustafa Savaş Kardeşim Sayın Atilla Koç için yıllar evvel yazdığım yazıyı şimdi sana yazıyorum.

 

Sayın Atilla Koç, için Aydın ilinde karşılamalarda kırmızı halılar seriliyordu.

 

Ama şimdi üç beş dostunda başka bu Sayın Koç’u hatırlayan yok.

 

YAZDIĞIM HİKÂYE,

Yılanlar dağların tepesine sürüne sürü ne türlü zorluklar içinde çıkarlar.

Kuşlar ise birkaç kanat çırpışı ile dağların zirvelerine ulaşırlar.

Ancak kuşların ömrü kısa olur.

Yılanların ise ömrü uzundur çünkü zahmet çekmişlerdir aynı zamanda TIP Aleminin sembolüdür.

   

Sayın Mustafa Savaş, siz kuş gibi o zirvelere bir anda kondunuz.

 

Hatırlatmak isterim.

 

Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!