Slimflex yarım asrı aşan iş deneyimi ile marka bilinirliği en yüksek firmalar arasındadır. Kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan Slimflex kreatif perde tasarımı, korniş ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır. Uzun ömürlü ve estetik ürünler geliştirme konusunda sürekli yenilenme ihtiyacı taşımaktadır. Geleceğin en son teknolojisini evlerin uyumu ile birleştirip şık bir yapı oluşturmada ilk tercih edilen firma olmaktadır. 

Maliye tespit etti... RADAR'a yakalanan 100 bin mükellefe katmerli ceza! Maliye tespit etti... RADAR'a yakalanan 100 bin mükellefe katmerli ceza!

Slimflex ürünleri doğal, göz kamaştıran yapısı ile uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanıma müsaittir. Uzun yıllar boyunca sektörü domine eden, besleyen firma konumunda olan Slimflex müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Çalışan memnuniyeti güler yüzlü hizmet anlayışı sayesinde işletmelerin en büyük destekçisi olmaktadır. 

En Kaliteli Korniş

En kaliteli korniş üretme, montajlama işlemlerinde Slimflex ön plana çıkmaktadır. Ev ve iş yerlerinde kaliteli, dayanıklı korniş yaptırmak isteyenler bu soruları araştırmaktadır. 1960 yılından beri ülkemizde korniş konusunda her alana hizmet götürme tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı çözüm seçenekleri ile yaklaşmaktayız. Bu nedenle şık korniş tasarımları için ürün kataloğumuzu inceleyebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Slimflex Korniş Yorumları

Slimflex korniş yorumları incelendiğinde müşterilerimizin memnuniyeti bizi daha iyisini yapma konusunda desteklemektedir. Müşteriler bir ürünü almadan önce mutlaka yorum okuyarak alıp almamaya karar verirler. Bu nedenle müşteri memnuniyeti iş potansiyelini her zaman belirleyici olmuştur. Bu anlayışla hareket edildiğinde müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli ürün, uygun fiyat, anlayışlı hizmet ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bu da bizi en çok tercih edilen firma yapmaktadır.  

Perde Kornişi

Perde kornişi klasik, inovatif, yenilikçi, dekorasyonel olmak üzere 4 gruba ayrılır. Slimflex olarak müşterilerimizin beklenti, bütçe ve ihtiyaçlarına en uygun tarzda perde kornişi temin ediyoruz. Montaj, bakım ve değişim gibi hizmet portföyümüz ile her konuda destek sağlamaktayız. Perde kornişleri perdenin daha rahat ve verimli bir geçiş sağlamada kullanılır. Bu nedenle kornişler geçiş kolaylığı ve uzun ömürlülük için iyi belirlenmelidir. Uzman ekibimiz evinize en uygun korniş seçenekleri ile her zaman danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Wep sitemizdeki korniş modellerini inceleyebilir her türlü soru, görüş için bize ulaşabilirsiniz.