banner339
banner274

Winfrey'nin çakma rakibi

Ekonomi dergisi Forbes'a göre dünyanın en çok kazanan ve en güçlü kadınları arasında hep zirvede kalmayı başaran ABD'nin ünlü talk şovcusu Oprah Winfrey'in Çinli versiyonu Yang Lan, bir Hollywood ajansıyla anlaşma imzaladı.

Winfrey'nin çakma rakibi
banner401
banner427

O Çin medyasının en popüler isimlerinden biri. Hatta o kadar popüler ki ABD'nin en ünlü program sunucularından Oprah Winfrey'e benzetiliyor.

Bu Cuma günü bir Hollywood ajansıyla anlaşma imzalayan Yang Lan, artık sadece Çin'de değil, ABD'de de ününe ün katacak. Çin'de en çok izlenen programların başında gelen "Zheng Da Variety Şov'u sunan Lan, tam tamına 200 milyon izleyiciye ulaşıyor.

Oprah Winfrey'in programıysa 7 milyon Amerikalı tarafından izlenmekte. Yaptığı anlaşmayla yeni projelerde yer alacak olan program sunucusu, şimdiye kadar Cameron Diaz, David Bowie, Simon Cowell gibi televizyon, film ve müzik endüstrisinden pek çok kişiyi yıldızlaştıran Creative Artists Agency (CAA) ile çok yakında tüm dünyanın tanıdığı bir isim olma yolunda ilk adımı attı.

Lan, Oprah Winfrey gibi güçlü kimliği ve başarılarıyla tanınan bir kadınla karşılaştırılmaktan mutlu olduğunu belirtiyor.

GAZETEPORT

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2009, 17:15
banner218