banner339
banner274

Erdoğan, Almanya'ya sert çıktı: Dünyayı ayağa kaldırırım

İstanbul'da Tokatlılar Gecesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya'ya tepkisini sürdürerek "Zannettiler ki, Tayyip Erdoğan Almanya'ya gelecek. Ya ben istersem gelirim. Gelirsem, kapıdan sokulmazsam, veya konuşturulmazsam dünyayı ayağa kaldırırım." d

Erdoğan, Almanya'ya sert çıktı: Dünyayı ayağa kaldırırım
banner401
banner427

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Suriye'den ülkemize saldıran, Gaziantep'te, Ankara'da, İstanbul'da masum insanları kanına giren DEAŞ'lı canileri sınır bölgelerimizden tamamen temizledik.

TÜRKİYE TARİHİNDE BÖYLE BİR ALÇAKLIK YAŞANMADI
15 Temmuz gecesi 249 vatan evladını şehit eden, 2 bin 193 insanımızı yaralayan FETÖ'cü hainlere de aynı şekilde döktükleri kanın hesabını hukuk içinde soruyoruz. İşte şimdi davalar görülmeye başlandı. İfadeler, itiraflar ortaya çıkan yeni görüntüler, ihanetin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gösteriyor. Kendi silah arkadaşlarını nasıl katlettiklerini, ekmeğini yedikleri bu millete nasıl silah sıktıklarını sizler de görüyorsunuz.

EN ZOR VE EN HAYATİ MÜCADELE
Türkiye tarihinde böyle bir alçaklık yaşanmadı. Bu topraklar, kendi sapkın inançları için bu derece gözü dönen, bu kadar çukurlaşan bir örgüte şahit olmadı.

Burada şunu bir kez daha iyi ifade etmek istiyorum FETÖ ile mücadele Türkiye Cumhuriyeti Devletinin son yıllarda verdiği en zor, en çetin ve en hayati mücadeledir.

İDAM MECLİS'TEN ÇIKARSA BEN ONAYLARIM
Kardeşlerim 16 Nisan... Hemen ardından parlamentoda, çünkü bu biliyorsunuz anayasa değişikliği gerektiren bir konu ve bu Meclis'te görüşülüp Meclis'ten idam kararı çıktığı anda, bunu ben onaylarım, bunu onaylarım. Kardeşlerim, 'George ne der, Hans ne der, Katherina ne der?' beni o ilgilendirmez. 'Ahmet ne der, Mehmet ne der, Ayşe, Fatma ne der, Rabbim ne der?' beni o ilgilendirir.

"REJİM DEĞİŞİKLİĞİ DEĞİL, SİSTEMDE BİR REFORM"
16 Nisan çok önemli. 16 Nisan bir reform. Yönetimde, sistemde bir reform. Yoksa rejim değişikliği diye bir şey söz konusu değil.

"BEN İSTERSEM GELİRİM, DÜNYAYI AYAĞA KALDIRIRIM"
Zannettiler ki, Tayyip Erdoğan Almanya'ya gelecek. Ya ben istersem gelirim. Gelirsem, kapıdan sokulmazsam, veya konuşturulmazsam dünyayı ayağa kaldırırım.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 22:18
banner218