banner83

Devlet Bahçeli'nin görüşmeyeceği iki isim

Devlet Bahçeli, bugün Saadet Partisi'nin kapısını çalacak ve "Kimi Cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz" diye soracak.

Devlet Bahçeli'nin görüşmeyeceği iki isim
banner94
banner26


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı seçimler için çatı adayı yoklamasına devam ediyor. Bahçeli önümüzdeki 3 günde siyasi partilerin genel başkanlarıyla görüşecek.

Çatı adayı arayışlarına ilk olarak eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'le başlayan ve daha sonra Süleyman Demirel'i ziyaret eden MHP lideri bahçeli son olarak dün TBMM Başkanı Cemil Çiçek'i ziyaret etmişti.

BUGÜN SAADET'İN KAPISINI ÇALACAK

Turlarını 30 Mayıs'a kadar devam ettirecek olan Bahçeli, bugün Saadet Partisi'nin kapısını çalacak ve "Kimi Cumhurbaşkanı olarak görmek istersiniz" diye soracak.

4 PARTİYİ AYNI GÜN ZİYARET EDECEK

Yarın ise Büyük Birlik Partisi, Demokrat Parti ve eski iktidar ortağı Demokratik Sol Parti'yi ziyaret edecek olan Bahçeli son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşecek. Daha sonra önerilen isimleri ve partilerin görüşlerini partisinin MKYK üyeleriyle paylaşıp ve son sözü söylecek olan Bahçeli, Cumhurbaşkanı adaylarının ismini kamuoyuna duyuracak.

ERDOĞAN VE DEMİRTAŞ'A GİTMEYECEK

Bahçeli'nin programında AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve BDP-HDP adına Selahattin Demirtaş bulunmuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2014, 10:39

banner102