banner339
banner313

AK Partili vekilden Acun Ilıcalı ve Müge Anlı’ya ‘PKK ve FETÖ’ benzetmesi

AK Parti Milletvekili ve Yeni Şafak yazarı Aydın Ünal, sosyal medya hesabı üzerinden çok çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Aydın Ünal, Acun Ilıcalı, Müge Anlı gibi isimlerin yaptığı programların toplumsal dokuda yaptığı tahribatı "PKK ve FETÖ tahribatı kada

AK Partili vekilden Acun Ilıcalı ve Müge Anlı’ya ‘PKK ve FETÖ’ benzetmesi
banner401
banner427

AK Parti Ankara Milletvekili ve Yeni Şafak yazarı Aydın Ünal, sosyal medya hesabında, Acun Ilıcalı ve Müge Anlı tarafından hazırlanan televizyon programlarını eleştirdi.

Ünal, “Acun Ilıcalı, Müge Anlı ve benzerlerinin programlarının toplumsal dokuda yaptığı tahribat PKK ve FETÖ tahribatı kadar büyük” dedi.

aydin-unal-twit.jpg

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda yapılan anayasa değişikliği teklifi görüşmüleri sırasında Twitter’da “Yeliz Adaley” takma ismiyle yayın yaptığı ortaya çıkan AK Parti milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı da, Aydın Ünal’ın söz konusu paylaşımını alıntılayarak “Aynen öyle mebusum! Ömür sürecek ve ahirete sari tahribat” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’ya da Rıdvan Dilmen’in başlattığı “Ben ‘evet’ diyorum, sen de var mısın” sorusu iletilmiş ama Ilıcalı’dan herhangi bir tepki gelmemişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 11:05
banner218