banner158

AK Parti'li Hakkı Köylü taburcu edildi

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kastamonu  Milletvekili Hakkı Köylü, tedavisinin ardından Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesinden taburcu edildi.

AK Parti'li Hakkı Köylü taburcu edildi

Yaşadığı şiddetli göğüs ağrısının ardından 29 Haziran Pazar günü kalp  krizi şüphesiyle Kastamonu Devlet Hastanesine başvuran Köylü, burada yapılan  müdahalenin ardından sevk edildiği Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma  Hastanesinde tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edildi.

Hastane çıkışında AA muhabirine açıklamalarda bulunan Köylü,  Kastamonu'da bir toplantı sırasında rahatsızlandığını ve hastaneye başvurduğunu  söyledi.

Kastamonu Devlet Hastanesinde yaklaşık 15 dakika içerisinde müdahale  edildiğini aktaran Köylü, "Kalp damarlarıma iki tane stent taktılar. Pazartesi  öğlene kadar Kastamonu'nda kaldım. Tedavi çok iyi geçti. Gerçekten çok iyi  müdahale ettiler. Kastamonu Devlet Hastanesi Başhekimi başta olmak üzere  operasyonu gerçekleştiren doktoruma ve personellerine ilgilerinden dolayı çok  teşekkür ederim." diye konuştu.

Kastamonu'da genel sağlık durumunun iyiye gittiğini ancak Sağlık  Bakanlığı tarafından Ankara Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  tedavisine devam edilmesinin istendiğini ifade eden Köylü, şunları kaydetti:

"Helikopter ambulansla Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine   geldik. Burada yoğun bakıma girdik. Yoğun bakımda bir gece kaldıktan sonra tekrar  servise geçtim. Buradaki arkadaşlar sağ olsunlar çok ilgi gösterdiler.  Başhekimimize, kardiyologlarımıza ve tüm görevlilerimize teşekkür ediyorum. Sayın  Cumhurbaşkanımız, TBMM Başkanımız, bakanlarımız aradılar, sordular. Hepsine çok  teşekkür ediyorum."

Sağlık durumunun çalışmasına engel olmadığını vurgulayan Hakkı Köylü,  "Şu anda sağlığım gayet iyi durumda ama dinlenmem gerektiğini söylediler. Bir  süre dışarıda hem tedaviye ilaç kullanarak devam edeceğiz hem de biraz kendimizi  daha idareli kullanacağız. Doktorların dediğine harfiyen uyacağız. İnşallah  işimize kaldığımız yerden devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 15:46
banner192