banner339
banner274

106 yaşında bir hız delisi!

Arabaları çok seviyor, hızı da! 106 yaşındaki bu ihtiyar, gençlerin bile kolay kolay cesaret edemeyeceği bir hızla pistleri tozu dumana katıyor.

106 yaşında bir hız delisi!
banner401
banner427

Bakmayın yaşlı olduğuna! İçindeki asi ruh, pek çok genci yarı yolda bırakacak cinsten! 106 yaşındaki Dulcibella King-Hall, saatte 173 kilometre hızla giden bir BMW M3 spor arabasına binerek hayalini gerçekleştirdi. İster inanın, ister inanmayın!

107. yaşgününe özel bir gündü o gün Dulcibella için. Yarış arabalarının bulunduğu piste getirildi tekerlekli sandalyesinin üzerindeki 106'lık nine. Önce kaskını taktılar, her şeyin kontrol altında olduğunu anlamak için son rötuşlar yapıldı ve Dulcibella King-Hall, spor arabayı kullanacak sürücünün yan koltuğunda yerini aldı.

Hız tutkunu bu yaşlı kadın, yaşadığı heyecanlı dakikalardan sonra herkese teşekkür etti. Hayatı boyunca böyle bir doğumgünü hediyesi almadığını ifade eden Dulcibella, artık gözünün açık gitmeyeceğini ve o dakikalardaki mutluluğunu kelimelere dökemeyeceğini söyledi.

Geçtiğimiz cumartesi günü 107. yaşına basan sevimli ihtiyar, bir şişe şampanya ve çiçekler eşliğinde sevenleriyle unutulmaz bir gün yaşadı.

GAZETEPORT

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 14:45
banner218