• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Sivaslılar'dan ziyaret

  07.12.2008 14:33
  Aydın'daki Sivaslılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Üyeleri Aydın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.
  Sivaslılardan ziyaret
  Sivaslılar'dan ziyaret Sivaslılar'dan ziyaret Sivaslılar'dan ziyaret

  Aydın'daki örgütlü Sivaslılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Üyeleri Aydın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneğini ziyaret ettiler. Ziyarete Aydın Sivil Toplum Kuruluşları Platform Başkanı Veli Tiryaki ve Yürütme Kurulu üyesi Güncay Kösem de katıldı.
  Şehit Aileleri Derneğine yapılan ziyarette Dernek Başkanı Mukadder Özer son günlerde ülkemiz üzerinde oynanmak istenen dış merkezli oyunlara dikkat etmemiz gerektiğini belirterek Tüm Türk Halkı olarak Laz, Çerkez, Kürt, Arnavut gibi ayrışımların bize zarar vereceğini söyledi.
  Başkan ÖZER, Bu coğrafya da yaşayan bu topraklar için beraber savaşmış şehit düşmüş her dinden mezhepten ve hangi kökenden gelirse gelsin herkesin eşit yaşadığını. Sivaslılar Derneği olarak ta bu oyunlara dikkat ettiklerini tüm halkın oyuna gelinmemesi hususunda uyanık olmamız gerektiğini belirtti.
  Şehit Aileleri Derneği başkanı Sevil ESİN"de yapılan bu ziyaretin anlamlı ve kendileri için çok önemli olduğunu söyleyeyek, Kendilerinin Dernek ve Üye Mensupları olarak Maddi değil manevi desteğe daha çok ihtiyaçları olduğunu vurguladı. Aydındaki Sivil Toplum Örgütlerinin duyarlılığı konusunda da çok teşekkür ederek ülkenin bu günlerde daha çok milli birliğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Toplantıda Dernek Başkanı Mukadder ÖZER bir yönünde Dernek arması öbür yüzünde Türk Bayrağı olan flamayı Şehit aileleri dernek başkanı Sevil Esine hediye etti.
  Ziyarette Başkan Mukadder Özer, Müyesser Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayfer Kösedağ Aylin Gürgen, Nazmiye Karabulşut, Sadiye Selvi, Hakkı Tekmen, Oktay Karabulut, ve Necati Tekmen bulundu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim