SGK’dan deprem bölgesinde vatandaşlar için ilaçlara erişim kolaylığı... Eczanelere ilaçlar için kod tanımlandı SGK’dan deprem bölgesinde vatandaşlar için ilaçlara erişim kolaylığı... Eczanelere ilaçlar için kod tanımlandı
Büşra Eracun Akkaya / Posta.com.tr | Melek'in Kadir hakkında söyledikleri Sitare'yi şok etti. Doruk ise Sitare'yi çok fena tehdit etti.

Sitare, Kadir ve Melek'i tam buluşturacakken Melek Kadir'in sesini duydu ve kapıdan gizlice baktı. Sitare Melek'in geldiğini ve kaçtığını görünce Kadir'in eski eşi olduğundan daha da emin oldu. Kadir'e pasta yaptıran Sitare birlikte yedikten sonra Kadir'i yolcu etti. Sitare'nin kapısı önünde bekleyen Müjgan içeride gördüğü kişinin Kadir olduğundan emin olunca Kadir'in gitmesiyle tekrar Sitare'nin yanına gitti. Saf numarası yapan Melek Sitare'yi kandırmayı başaramadı. Sitare ise eski günleri anlatması için Melek'e baskı uyguladı.

Sitare'nin baskıları üzerine doğruları anlatacağını söyleyen Melek oldukça gergin ve telaşlıydı. Sitare, Melek'e Kadir ile nasıl evlendiklerini sorunca Melek "O bana tecavüz etti" dedi. Sitare ise elindekileri yere düşürdü.

Melek'in üstüne daha da giden Sitare, Melek'i olayı en başından anlatmaya ikna etti ve sonucunda ticari anlaşma yaptılar. Çocukluğundan bu yana tanıştığını anlatan Melek nasıl hamile kaldığını anlatmadan önce parayı görmek istedi.

Zeynep çekimdeyken yanına giden Doruk, sevgisini ifade etmek için soluğu Zeynep'in dudaklarında aldı. Tam o sırada zan geldi. İçeri girdiğinde Zeynep ve Doruk'un öpüştüğünü görmeyen Ozan, Doruk'un Zeynep'e, Sitare ve kendisinin ilişkisini anlattığını düşündü. Üstü kapalı sormaya çalıştı fakat Doruk sert bir tavırla söylemediği söyledi.

Zeynep kuzeni İpek ile Doruk hakkında konuşurken Türkan, Zeynep ile Doruk'un öpüştüğünü duydu. Doruk ve Melek'in ilişki yaşadığını düşünen Türkan, Zeynep'in dudaklarını koparmaya çalıştı ve kolundan tuttuğu gibi banyoya götürdü. Zeynep'i bir yandan hırpalayıp bir yandan da yüzünü yıkadı. Neye uğradığını şaşıran Zeynep şoka girdi. Ev halkı ise Türkan'ın bu fevri çıkışına anlam veremedi.

O sırada Zeynep ile olan konuşması yarım kaldığı için Doruk Zeynep'in kapısına geldi. Tam kapıyı çalacaktı ki Zeynep'i zor duruma sokacağını düşündü ve kendine engel oldu.

İpek'i gören Doruk, Zeynep ile görüşmek istediğini söyledi. Evden gizlice çıkan Zeynep kapının önünde Doruk ile konuştu. Doruk hayatında Zeynep'ten başka kimsenin olmadığını söyledi.

Sitare'ye giden Ozan, Sitare'yi beklerken Zeynep ile olan çekim videosunu izledi. Videoyu izlerken tek başına olan Ozan, Zeynep'e olan aşkını kendine itiraf etti. O sırada Sitare Ozan'ın yanına geldi ve yakınlaşmaya çalıştı. Aşk acısı çeken Ozan Sitare'yi kendinden uzak tuttu.

Melek ve Kadir'in geçmişini öğrenmek için büyük oyun oynayan Sitare, Melek ile yeni bir projeye başladı ve projeyi Doruk ile yürüteceğini söyledi. Doruk ise Melek ile sadece iş yapacağını düşünürken Melek, Doruk'a yakınlaşmak için an kovaladı.

Doruk Sitare'nin yanına indiğinde odaya Zeynep girdi. Melek ile karşılaşan Zeynep, Doruk hakkında uzun uzun konuştular. Doruk ile yeni bir ilişkiye başladıklarını söyleyen Melek, Zeynep'in sinirlenmesine neden oldu. Doruk geldiğinde ise Melek, Zeynep'ten fotoğraf çekmesini istedi. Zeynep ise fotoğrafı çekip odayı terk etti.

Doruk'un elinde Sitare'nin ses kaydı olduğunu Sitare bilmiyordu. Sitare'nin önüne koyduğu reddi miras sözleşmesini imzalamasını isteyen Doruk, Ozan ile aşk yaşadığını itiraf ettiği ses kaydını dinletti. Neye uğradığını şaşıran Sitare, Doruk'un yakasına yapıştı.

Doruk'un elindeki ses kaydını dinleyen Ozan "Zeynep'e bunu dinletecek misin" dedi. Doruk ise dinleteceğini söyledi. Doruk'tan önce hamle yapmak isteyen Ozan, Sitare'yi aradı ve Zeynep'e gerçekleri anlatacağını söyledi.

Tırnaklarıyla kazıyarak bugünlere gelen Sitare, Doruk'un her şeyi elinden almasını kendine yediremedi. Doruk'un verdiği sözleşmeyi imzalayan Sitare, telefon ile haber verip kendisinin gelmesini istedi. Doruk gelmeden önce neleri kaybedeceğini gözden geçiren Sitare, ilaç içip intihar etmeye karar verdi.