Yerli Richie Rich’den 60 milyonluk vurgun! Hesapları bu yöntemle boşaltmış! Yerli Richie Rich’den 60 milyonluk vurgun! Hesapları bu yöntemle boşaltmış!

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş suikastına ilişkin soruşturma kapsamında daha önce iki kez gözaltına alınan Tolgahan D. yeniden gözaltına alındı. Ayrıca biri avukat iki kişi daha polis tarafından karakola götürüldü.

TUTUKLU SAYISI 15 OLDU

Cinayetle ilgili 13 kişinin tutuklanmasının ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açılan soruşturma çerçevesinde gözaltına alınan şüpheliler A.A. ve Ç.Z. dün nöbetçi hakimlikçe tutuklandı. Soruşturma kapsamında tutuklu sayısı 2 kişi ile birlikte 15'e yükseldi.

NE OLMUŞTU?

Sinan Ateş, arkadaşı Selman Bozkurt ile Çankaya ilçesi Çukurambar semtindeki Kızılırmak Mahallesi'nde 30 Aralık'ta bir binadan çıktıkları sırada, motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğramıştı. Saldırıda Bozkurt omzundan yaralanırken, Ateş kaldırıldığı hastanede vefat etmişti. Olayla ilgili Ankara Cumhuriyeti Başsavcılığınca başlatılan soruşturmada 13 şüpheli tutuklanmış, 4 şüpheli hakkında ise adli kontrol tedbiri uygulanmıştı.