PlayStation 5 Pro çıkış tarihi açıklandı, efsane olacak PlayStation 5 Pro çıkış tarihi açıklandı, efsane olacak
Temmuz sıcaklıkları en etkili şekilde kendisini hissettirmeye başladı. Bu bağlamda yapılacak en doğru şey ise şüphesiz, evinize bir klima taktırmak olacaktır. Klima fiyatları şu sıralar oldukça makul seviyelere düşmüş durumda. Dolayısıyla bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Şimdi gelelim indirime giren klima modeli ile ilgili detaylara. Vestel’in yan markalarından biri olan Windsor tarafından geliştirilen 092 A++ 9000 BTU Salon Tipi Klima, kullanıcılardan hayli olumlu yorumlar almış durumda.

Vestel’in teknik servis desteğini arkasına alan Windsor, fiyat performans bazında oldukça istikrarlı bir çizgi çiziyor.

Eğer bu sıcaklarda evinizde oturduğunuz yerde terlemek istemiyorsanız, uygun fiyatıyla öne çıkan Windsor 092 A++ 9000 BTU klima modeli işinizi fazlasıyla görecektir.

Dilerseniz indirimli klima modelinin satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Klimanın en güzel yanlarından birisi de oldukça az enerji tüketiyor olması. A++ sınıfında bir model olduğu için elektrik faturanıza etkisi de minimum olacaktır. Ayrıca dip not olarak şunu da belirtmemiz gerekiyor. Yorumlarda bu klimanın odaların kapısı açık bir şekilde 3 odaya kadar soğutabildiği belirtilmiş. Elbette bu durum sizin evinizin büyüklüğüne göre de değişebilir.