Son dakika! Doğu ve Güneydoğu'da şiddetli deprem Son dakika! Doğu ve Güneydoğu'da şiddetli deprem
Dünyaca ünlü futbolcu Gerard Pique, eski eşi Shakira’nın “Rolex’i bir Casio ile takas ettin.” sözleriyle dikkat çeken şarkısının ardından kolunda Caiso marka saatle yayına çıkarak “Bu saat ömürlüktür.” dedi.

Güney Amerikalı şarkıcı Shakira ile dünyaca ünlü futboldu Pique’nin 12 yıllık ilişkisi geçtiğimiz yaz aylarında sona erdi. 2 çocuk sahibi çiftin ayrılıklarının sebebinin ise Pigue’nin Shakira’yı 23 yaşında bir kadınla aldatması olduğu ortaya çıktı. Ayrılığın ardından uzun süre sessizliğini koruyan Shakira yeni şarkısıyla Pique’ye gönderme yaparken, Pigue ise bu hamleyi fırsata çevirdi.

SHAKİRA’NIN GÖNDERMELİ ŞARKISININ ARDINDAN PİQUE’DEN CASİO HAMLESİ

Pique, içerik üreticisi Ibai Llanos ile birlikte düzenlediği spor organizasyonu King's League'in Twitch yayınına kolunda Casio marka saatle çıkarak, "Bu saat ömürlüktür" dedi.

King's League ile Japon firmanın sponsorluk anlaşmasına vardığını duyuran Pique, "Casio bize saat verdi, King's League ile anlaşmaya varıldı. Ciddiyim" dedi.

Pique, turnuvadaki tüm takımların başkanlarına da Casio marka saat verdiğini belirtti.

NELER OLMUŞTU?

16 Grammy Ödülü sahibi Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira ile Barcelona’nın yıldız futbolcusu Gerard Pique 12 yıldır devam eden bir ilişkiye sahiplerdi.

9 ve 7 yaşlarında iki çocukları bulunan çiftin mutlu birliktelikleri geçtiğimiz yaz aylarında sona erdi. Ayrılığın sebebi ise 35 yaşındaki Pique’nin 45 yaşındaki Shakira’yı 23 yaşında genç bir kadınla aldatırken yakalanması oldu.

Shakira’nın hem aldatılma hem de ayrılığı kolay atlatamadığı konuşulurken ünlü şarkıcının sonbaharda çıkardığı "Monotonia" adlı şarkıda Shakira'nın Pique ile olan ilişkisinden izler olduğu iddia edildi. Shakira, bir önceki şarkısı "Te Felicito (Tebrikler)"de de adeta ilişkisinin başarısızlığını anlatmıştı.

Monotonia'da geçen bazı sözleri ise şöyle:

İkimiz de aynı şeyi yapıyoruz

Bencilliğin suç ortağıydık

Ne olduğumuzu unutuyoruz ve en iyisi böylesi

Bu bizim değil, monotonluğun suçuydu

Aynı zamanda Dünya Kupaları ile özdeşleşen Shakira’nın Katar’da gerçekleşen 2022 Dünya Kupası’na katılmama sebebinin yine Pique ile ayrılığı olduğu iddia edildi.

Shakira’nın son hamlesi ise yeni Music Sessions #53 isimli şarkısı oldu.  Üstü kapalı göndermelerle dolu şarkı YouTube’da 24 saat içinde 63 milyon kere izlendi ve bu sayı ile ilk 24 saatte en çok dinlenen Latin şarkısı unvanını elde etti. İşte gündeme bomba gibi düşen şarkının sözlerinin bir kısmı...

“Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım/ Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm. Beni kırdığını düşünüyorsun ama beni daha güçlü yaptın/ Kadınlar artık ağlamıyor, bunu kazanca dönüştürüyor. Yedeğim olduğu varsayılan kişiyle sana iyi şanslar dilerim/ Sana ne olduğunu bilmiyorum bile/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ Ben iki tane 22’lik kıza değerim. Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin."

Shakira’nın bariz göndermelerinin yer aldığı şarkının ardından kolunda Casio saatle yayına çıkarak "Bu saat ömürlüktür" ifadesini kullanması ise Shakira’nın şimdi nasıl hamlede bulunacağı sorusunu akıllara getirdi…