Esenyurt tekel cinayetinde ‘kan parası’ iddiası: 3 milyon lira karşılığında şikayeti geri mi çektiler? Esenyurt tekel cinayetinde ‘kan parası’ iddiası: 3 milyon lira karşılığında şikayeti geri mi çektiler?
Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Marakeş'te dillere destan bir düğünle hayatını birleştirmişti. Ancak Subaşı'nın sadece 4 ay önce evlendiği eşi Meedo'dan boşanacağı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Boşanmanın perde arkası ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı'dan 2018 yılında boşanan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile İstanbul'da nikah masasına oturmuştu.

Ardından Subaşı ve Alsaloussi Fas'ın Marakeş şehrinde dillere destan bir düğünle dünyavevine girmişti.

İŞ İLANI VERDİ

Subaşı, Marakeş şehrindeki düğünden sonra, balayı için önce Japonya'yı; sonra Bali'yi tercih etmişti.Ünlü çift, 18 Mayıs'ta özel bir uçakla Tokyo'ya uçmuştu.

"KİM AMA?"

Ultra lüks hayatıyla adından söz ettiren ünlü isim evlendikten sonra adeta inzivaya çekilmişti.Evlendikten sonra daha az paylaşım yapan Subaşı'nın, son paylaşımı sosyal medyayı çalkaladı.

Rami Kütüphanesi'nin bahçesinden bir video paylaşan Şeyma Subaşı'nın parmağında yüzüğünün olmaması dikkat çekmişti.

BOŞANIYORLAR MI?

Subaşı’nın sosyal medyadaki son paylaşımında parmağında tektaş yüzüğünün olmaması, ‘Ayrıldılar mı?’ sorusunu gündeme getirmişti. Şeyma Subaşı ile Mısırlı işinsanı Mohammed Alsaloussi, avukatları Altın Mimir ve Emek Emre aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvurarak Boşanma Davası açtı. Evliliğin ilk gününden itibaren fikren ve ruhen anlaşamadıklarını dilekçelerinde belirten çift, aralarında sevgi bağının kalmadığını ifade etti.

NAFAKA, TAZMİNAT İSTEMİYORLAR

Hürriyet'te yer alan habere göre; ayrılma konusunda anlaşan çift, evlilikleri bir yılı doldurmadığı için evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle çekişmeli olarak boşanma davasını açtı. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, mahkemede tanık dinleterek anlaşmalı olarak boşanacak.

"CİCİM AYLARI BİTTİ Mİ?"

Mahkemeden gizlilik ve yayın yasağı kararı da aldıran çiftin birbirinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat ya da mal rejimine dayalı alacak talebinde bulunmadığı öğrenildi.

PSİKOLOJİK ŞİDDET UYGULADI İDDİASI

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi, kısa bir ayrılığın sonunda barışıp hemen ardından da nikâh masasına oturmuştu. İddialara göre Alsaloussi, Subaşı’na psikolojik şiddet uyguladı. Sosyal medyada da Mohammed Alsaloussi’nin aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu, sahte isim kullandığı, babasının da bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalıştığı öne sürüldü. İşinsanının Kaliforniya’dayken tutuklandığı da iddia edildi.

Şema Subaşı son yaptığı paylaşımlardan birinde şu ifadeleri kullanmıştı; Son üç gündür yatakta kahvaltı gerçek bir ikramdı ve bu beni düşündürdü.Her zaman sosyal medyada kendim olmayı, gerçek düşünceleri ve deneyimleri paylaşmayı hedefledim. (Herkes mahremiyete aynı değer vermez ve sorun değil )

Sosyal medya söz konusu olduğunda, kendimi hiçbir zaman influencer olarak görmedim, ancak hayatımın çeşitli yönlerini paylaşmaktan keyif alıyorum, yaşam tarzı anları ve bazı rehberlik gibi. Sosyal medyanın geçimini sağlamak için bir platform olabildiği de doğrudur ve ben bunu tamamen destekliyorum.

Ama bence hepimiz çok şapka giyiyoruz, özellikle de kadınlar olarak. Mesela anne olmak benim için en güzel ve önemli rol. Başkalarına anneliği kucaklamaları için ilham vermek benim en büyük aşkım ve arzum.

Hikaye paylaşmaktan hoşlanıyorum, ayrıca kitapları, filmleri ve sosyal medyayı gerçek, ilişkili insanları sergiledikleri için takdir ediyorum. Ancak, orijinalliğin anahtar olduğuna inanıyorum. Hayat sadece başkasının kurallarına ya da anlatımlarına uymaktan ibaret değildir. Kendi yolunu, kendi kaderini kucaklamakla ilgili.

Her zaman iyi ruh sağlığını korumak ve gerçek benliğimle uyumlu seçimler yapmak için dua ediyorum. Hayat dersler ve deneyimlerle dolu bir yolculuktur. Yıllar geçtikçe akıllandım ve olduğum insanı seviyorum.

Umarım hepiniz iç huzuru bulur ve kendi eşsiz yollarınızı izlersiniz. Akıl sağlığınız en büyük hazinenizdir. Kimsenin sizi seçimlerinizden şüphe etmesine ya da hayatınızdan pişman etmesine izin vermeyin. Hepimiz fark ettiğimizden daha güçlüyüz.

Son olarak, yakında bir reality show programı hakkında paylaşacağım heyecan verici haberlerim var.Bizi izlemeye devam edin!

Seyma Subaşı 2. evliliğiyle gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda abonelik sistemi açan evlendikten sona da eşi Meedo'nun bikinili video ve fotoğraflarını paylaşmasından rahatsız olduğunu belirten Şeyma Subaşı en son abonelik ücretine zam yapmıştı.