• BIST 108.489
 • Altın 151,139
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242

  Şevket'in müşterisi Ferhun'de

  22.01.2009 23:00
  Ferhunde'nin bindiği taksinin şoförü; Şevket çıktı!
  Şevketin müşterisi Ferhunde
  Şevket'in müşterisi Ferhun'de Şevket'in müşterisi Ferhun'de Şevket'in müşterisi Ferhun'de

  Yaprak Dökümü'nün yeni bölümünde, Ferhunde'nin Levent'le kavgasından sonra aldığı karar, ortalığı karıştıracağa benziyor.

  Televizyon Gazetesi, Yaprak Dökümü'nün heyecann yaratan dünkü bölümünden notlar aktardı.

  Ferhunde, Levent'ten ayrılır ayrılmaz yine ortalığı karıştırmaya başladı. Finaldeki sürpriz ise, Şevket ve ailesinin Ferhunde'den hala kurtulamadığının bir işaretiydi.

  Kanal D'nin sevilen dizisi 'Yaprak Dökümü'nün dün akşam yeni bölümü ekrandaydı.

  Evinde bir saldırıya uğrayarak hastaneye kaldırılan Ferhunde'ye en büyük desteği de sevgilisi ve patronu Levent vermişti. Başlangıçta bu saldırıyı Şevket'in yaptığı sanılsa da delil yetersizliğinden Şevket, ifadesi alındıktan sonra bırakıldı.

  Bu arada Ferhunde'nin Oğuz'dan yüklü bir para aldığı ve bu parayla da oturduğu evi satın aldığını öğrenen Levent, Ferhunde'ye hesap sormak istedi. Ancak çift tartışarak ayrıldı.
  Hemen tası tarağı toplayan Ferhunde hastaneden çıkarak ani bir kararla, Aslı'nın babasının teklifini kabul etti ve yine her zamanki oyununu oynadı. Levent'ten tamamen vazgeçen Ferhunde, Levent'i bırakması için kendisine teklif edilen parayı kabul etti ve ertesi sabah hesabına 500 bin TL para havale edildi.

  Babasından haberi duyan Aslı, o anda odaya giren Leven'e "Ferhunde babamı dolandırmış" diyerek yine Ferhunde'nin sırrını ortalığa çıkarmış oldu.
  Bu habere pek de şaşırmayan Levent ise Aslı ve babasına "Ben size benim işime burnunuzu sokmayın demiştim. Ferhunde kazançlı çıktı bu işten" diyerek dalgasını geçmeyi de ihmal etmedi.

  Bu arada Ferhunde'yi adam tutarak darp ettiren kişinin de Aslı olduğu ortaya çıktı. Babası, Aslı'nın tuttuğu adamı parayla susturarak yurtdışına gönderdiğini söylerken kızına işin ortaya çıkması durumunda kayıplarının çok daha büyük olacağı uyarısını yapmayı da ihmal etmedi.

  Takside Ferhunde'yi bekleyen sürpriz

  Ferhunde'yi tüm bu olaylardan sonra kötü tesadüfler bekliyordu. Yaman Bey ile buluşan Ferhunde, Levent ve Aslı ile karşılaşmaktan memnuniyetsiz bir şekilde mekanı terk ederken bindiği taksinin şoförünün Şevket olması da gecenin ikinci sürpriziydi. Final sahnesi olan ikilinin karşılaşması, daha sonraki günlerde yaşanacak kötü olayların da arefesiydi aynı zamanda.
  Bir sonraki hafta, takside Şevket ile Sedef arasında gelişmekte olan bir ilişkiyi farkeden Ferhunde, bu kez oklarını yeniden fırlatacak ve boşanmak üzere olduğu Şevket'in bir kez daha aklını karıştıracak. Bakalım Ferhunde, bu kötü tesadüfle, Şevket ve ailesine başka ne gibi zararlar verecek?

  H2


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim