• BIST 86.072
 • Altın 251,269
 • Dolar 6,0742
 • Euro 6,8075

  Serdar Ortaç depresyona girdi!

  27.05.2014 13:40
  7 Haziran’da nikah masasına oturacak olan Serdar Ortaç, evlilik stresini aşabilmek için özel bir klinikte depresyon makinesiyle tedavi oluyor.
  Serdar Ortaç depresyona girdi!
  Serdar Ortaç depresyona girdi! Serdar Ortaç depresyona girdi! Serdar Ortaç depresyona girdi!

  Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre İrlandalı ni­şan­lı­sı Chlo­e Lo­ugh­nan ile ni­kah ma­sa­sı­na otu­rmaya hazırlanan Serdar Ortaç, al­büm ça­lış­ma­la­rı ve ev­li­lik ha­zır­lı­ğı­nı bir ara­da yü­rüt­me­ye ça­lı­şın­ca depresyona girdi. Sa­nat­çı, bir sü­re ön­ce stres­ten kur­tul­mak için ‘dep­res­yon ma­ki­nesi’yle te­da­vi gör­me­ye baş­la­dı. 

  AMERİKA’DA ÇOK YAYGIN

  Amerika’da yaygın olarak kullanılan ve depresyonu tedavi eden TMS isim­li ci­haz, bey­ne doğ­ru­dan elek­trik ver­me­den man­ye­tik bir alan oluş­tu­ru­yor. Böy­le­ce be­yin uya­rım ya­pa­rak duy­gu du­ru­mu­nu ya­ni dep­res­yo­nu dü­zel­ti­yor.

  ‘GEÇ KALDIM’

  Her haf­ta TMS isim­li ci­ha­za gi­re­rek dep­res­yon­dan kur­tul­ma­ya ça­lı­şan Or­taç, ev­li­lik stre­si­nin ya­nı sı­ra bo­şan­mak­tan da korkuyor.44 ya­şın­da ol­du­ğu­nu söy­le­yen Ortaç, “Evlilik için geç kaldım. Rö­tar­lı ev­li­lik ola­cak. Be­bek sa­hi­bi ol­ma­yı çok is­ti­yo­rum. Ba­bam evli ve an­ne­me aşık ola­rak öl­dü. Ben de öy­le ol­mak is­ti­yo­rum. An­cak bo­şan­ma­la­rı gö­rün­ce çok kor­ku­yo­ru­m” dedi.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim