Selin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Enis Arıkan ve Selin Şekerci geçtiğimiz gün buluştu. İki yakın arkadaş gündem olan Hadise ve sevgilisinin evlilik videosuyla ilgili çektikleri video ile olay oldu. Hadise ve Mehmet Dinçerler evlilik haberini çektikleri video ile duyurdu. Çok konuşulan bu videoyu canlandıran Selin Şekerci ve Enis Arıkan da sosyal medyada çok konuşuldu.

Hadise'yi ti'ye alan videoyla ilgili Seren Serengil daha önce "Burada aşkı mı yüzüğü göstermeye çalışıyor. Ben görgüsüzlüğü hiç sevmiyorum. Bana basit geliyor" demişti. Videoyu gören Serengil, Arıkan'ın paylaşımına "Ahahaha" tepkisini verdi.

Eda Ece, Seray Sever, Alican Yücesoy, Hazal Kaya, Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isim ise videoya emojilerle yanıt verdi. Hadise bu videoyu kendi hesabından paylaşıp Enis Arıkan'a kalp emojisiyle yanıt verdi.