Süper Lig ekibi Pendikspor’da Osman Özköylü dönemi sona erdi. Özköylü ile yollarını ayıran Pendikspor’da yeni hoca arayışları sürerken spor manşetlerinde yer alan bir iddiaya göre takımın yeni hocası Selçuk İnan olabilir. Taraflar arasında prensip anlaşmasına varıldığı ve resmi imzanın an meselesi olduğu öne sürüldü.

PRENSİP ANLAŞMASINA VARILDI

Maç sonucu: Galatasaray 3-3 Manchester United Maç sonucu: Galatasaray 3-3 Manchester United

Osman Özköylü döneminin sona erdiği Pendikspor’da Selçuk İnan iddiaları spor gündeminde yer almaya başladı. Süper Lig ekibinin yeni hocasının Selçuk İnan olabileceği konuşuluyor. Tarafların prensip anlaşmasına vardığı iddiaları da gündemin ilk sıralarında yer alıyor. Yapılacak olan son görüşmede bir sorun yaşanmaması halinde de resmi imzaların atılacağı belirtiliyor.

İLK DENEYİMİNİ KASIMPAŞA’DA YAŞADI

Selçuk İnan, bir dönem Galatasaray’da yardımcı antrenör olarak görev aldı. Başarılı spor adamı ilk teknik direktörlük görevini ise Kasımpaşa’da yaşamıştır. İnan’ın Kasımpaşa Teknik Direktörü olarak çıktığı 13 maçta 0.85 puan ortalaması bulunmaktadır.

GÖZLER RESMİ AÇIKLAMADA

Pendikspor ile Selçuk İnan arasında prensip anlaşmasına varıldığına dair iddiaların ardından gözler resmi açıklamaya çevrildi. Taraflar arasında resmi imzaların atılması halinde resmi açıklamanın da kısa bir süre içinde yapılabileceği belirtiliyor.