Sosyal medya fenomeni ve vücut geliştirme koçu Savaş Cebeci, sosyal medyadan atıştığı profesyonel MMA dövüşcüsü Kaan Kazgan ile kavga etti. O anlar kısa sürede viral oldu. İşte dikkat çeken detaylar...

Sosyal medya fenomeni ve vücut geliştirme koçu Savaş Cebeci'nin "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" sözlerine profesyonel MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan'ın yanıt vermesi üzerine ikili arasında gerginlik çıktı.

Birbirlerine düelloya davet eden ikili, bir araya gelerek kavga etti. Kanlı biten kavga, Savaş Cebeci'nin pes etmesinin ardından sona erdi.

"KIRARIM KOLUNU"

Çok sayıda kişinin katıldığı düelloda Kazgan ile Cebeci karşı karşıya geldi. Düelonun başladığı anlarda Cebeci'nin "Kırarım kolunu" demesinin ardından ikili arasındaki kavga başladı. Cebeci tek yumruk bile atamadan kanlar içerisinde kaldı.

Öte yandan da iki grup arasında da silahlı adamların olması dikkat çekti. Kavga öncesi Cebeci ile silahı olan kişi arasında tartışma yaşandı.

"ARKADAŞLAR ŞOV BİTTİ"

Kavganın ardından Kaan Kazgan'dan açıklama geldi. Bir video yayınlayan Kazgan "Arkadaşlar şov bitti, bakın bunlar bazılarının kanları" dedi.

"TEBRİK EDİYORUM"

Kavganın ardından hastaneye giden Savaş Cebeci de sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Aracının içinden video paylaşan Cebeci, durumunun iyi olduğunu söylerken, "Arkadaşlar Kaan Tuzla'ya geldi.

Maç yaptık, beni yendi. Öncelik'ye Tuzla'ya geldiği ve beni yendiği için tebrik ediyorum. Beni yendi, helal olsun.

Delikanlıca bir maç oldu. Kaşımda biraz açılma var. Herkese bol şans" şeklinde takipçilerine bilgi verdi.

Savaş Cebeci, bir videosunda, "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" dedi. Bu videonun ardından ikili arasındaki ateş bu şekilde alevlenmişti.

Savaş Cebeci, bir videosunda, "İsterse dünya şampiyonu olsun 70 kilo kimse beni dövemez" dedi. Bu videonun ardından ikili arasındaki ateş alevlendi.

Almanya'da 17 Ağustos 1974'te doğan Savaş Cebeci, ailesinin İstanbul'a göç etmesiyle bu şehirde çocukluğunu geçirdi. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünde eğitim hayatına adım atan Cebeci, bu alanda gösterdiği başarıyla mezun oldu.

Sporla erken yaşta tanışan Savaş Cebeci, babasının yönlendirmesiyle dövüş sporlarına merak saldı. Bu tutkusu, onun eğitim hayatını da sporla şekillendirmesine yol açtı.

Gençlik döneminde kişisel antrenörlük yaparak çeşitli spor salonları ve otellerde tecrübe edindi.

Sonrasında hayatını Fransa'ya taşıyan Cebeci, burada da kişisel antrenörlük mesleğini 6 yıl boyunca sürdürdü.Savaş Cebeci, National Certification Board For Therapeutic Massage And Body Work sınavlarına katılarak, Amerika genelinde kabul gören 'Body Work Uzmanı' lisansını elde etme başarısını gösterdi.

Uluslararası arenada birçok eğitim ve lisans programına aktif bir şekilde katılım sağlayarak, profesyonel kariyerini bir adım daha öteye taşımayı başardı.

Bu başarıları, onun alanında ne kadar yetkin ve başarılı olduğunu göstermektedir. Ssadece kişisel antrenörlükle sınırlı kalmayan Sevaş Cebeci aynı zamanda kişisel YouTube kanalında fitness ve vücut geliştirmeyle ilgili bilgi dolu videolar çekerek, bu alana ilgi duyan insanları bilgilendiriyor.

KAAN KAZGAN KİMDİR?

Kaan Kazgan, 3 Kasım 1994 tarihinde Sakarya'da dünyaya gelmiştir. Spora 9 yaşında Kick Boks ile başlamasının yanı sıra bir süre ara vermesinden sonra 11 yaşında tekrar MMA dövüşçüsü olarak devam etmiştir.

Aynı zamanda Demir Spor'da serbest güreş genç takım kaptanlığı da yapmış. 2011 yılından bu yana aktif olarak profesyonel maçlara çıkıyor.

Kaan Kazgan, 2019 yılında Türkiye ve Yunanistan'ın yarıştığı Survivor programına katılarak adından söz ettirmiştir. 2 kez Muay Thai Türkiye Şampiyonluğu ve 1 kez MMA Türkiye Şampiyonluğu gibi unvanları bulunan Kaan Kazgan profesyonel olarak MMA dövüşlerine çıkmaktadır.