Güney Koreli teknoloji devi Android 13 tabanlı 5.0 beta güncellemesini popüler cihazlarına sunmaya devam ediyor. İşte detaylar.

Terra’nın kurucusuna kötü haber! Interpol devreye girdi Terra’nın kurucusuna kötü haber! Interpol devreye girdi
Bu ayın başlarında Samsung popüler cihazlarına güncelleme sunmaya başlamıştı. BU kapsamda şirket Galaxy S22 serisi için Android 13 tabanlı One UI 5'in genel beta sürümünü kullanıma sundu. Bugün ise şirket başka bir seriye daha güncellemeyi sunuyor. Güncelleme şimdi Galaxy S21 cihazlarına da geliyor. Şimdiye kadar, Kore ve İngiltere'de bu cihazlar için beta programı başlatılmış gibi görünüyor.

Güncellemeye kaydolmak için, Sameleri uygÜyulamasını kullanmak ve uygulama içindesung  One UI 5.0 beta programına basmak yeterli olacaktır. Ardından, ayrıntılarınızı ve cihazınızı kaydetmeniz gerekecek. Bu yapıldıktan sonra, bir güncelleme bildirimi alana kadar biraz beklemeniz gerekecek. Söz konusu beta, G99xBXXU5ZVHE yapı olarak etiketlenmiş.

One UI 5.0 için kesinlikle bir sürü başka beta derlemesi olacak ve test programına kayıtlıysanız, bunların her birini yayınlandığı anda kablosuz güncelleme olarak alacaksınız. One UI 5.0'ın son, güncelleme yapısının S22 ailesi için Ekim ayının ortasında çıkacağı söyleniyor. Muhtemelen S21 modellerine aynı anda gelmeyecek, ancak birkaç haftadan fazla sürmeyecektir. Güney Koreli teknoloji devi güncellemelerini popüler modellerine sunmaya devam edecek.  Bu kapsamda gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.