Güzel oyuncu arkadaşıyla şakalaşırken cam sebilden reyhan şerbeti içmeye çalıştı. Aslı Bekiroğlu, musluğunu sert bir şekilde açmaya çalıştığı sebilin yüzüne patlamasıyla neye uğradığını şaşırdı.

Mahsun Kırmızıgül'ün filminin detayları ortaya çıktı Mahsun Kırmızıgül'ün filminin detayları ortaya çıktı
Güzel oyuncu arkadaşıyla şakalaşırken cam sebilden reyhan şerbeti içmeye çalıştı. Aslı Bekiroğlu, musluğunu sert bir şekilde açmaya çalıştığı sebilin yüzüne patlamasıyla neye uğradığını şaşırdı.

İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım ve Jet Sosyete gibi yapımlarda rol alan 27 yaşındaki başarılı oyuncu Aslı Bekiroğlu, Yönetmen Mustafa Kotan ile şakalaşırken talihsiz bir kaza yaşadı.

YÜZÜNE PATLADISosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve eğlenceli halleriyle sık sık gündeme gelen Bekiroğlu, Kotan'ın tuttuğu sebilden şerbet içmeye çalıştı.

Oyuncunun musluğunu sert bir şekilde çevirdiği sebil yüzüne patladı. Büyük bir tehlike atlatan Bekiroğlu, bir an neye uğradığını şaşırdı.

Aslı Bekiroğlu, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Geçtiğimiz haftalarda DJ Taykun Karaduman ile yeni bir aşka yelken açan ve sosyal medya hesabından paylaştığı resimlerle aşkını ilan eden oyuncu, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Daha önceden arkadaş olduklarını ifade eden Bekiroğlu, "Taykun ile önceden tanışıyorduk. Buluşa buluşa, konuşa konuşa birbirimizi çok sevdik. Dedik o zaman sevmeye devam edelim. Keyfimiz yerinde” diye konuştu.

Tatili bitirip işlere yoğunlaştığını anlatan Bekiroğlu, “Bir-iki tane film projemiz olacak. Arada bir dizi projesi de olabilir. Hem dijital hem de TV için projeler düşünüyoruz” dedi.

Kendisine gelen rollerde seçici davranmaya çalıştığını belirten oyuncu, “Senaryonun beni heyecanlandırması, bir tık daha farklı olması önemli. Çalıştığım insanlara da dikkat ederim. Çalışmayı çok seven bir insanım” ifadelerini kullandı.

Bekiroğlu, DJ sevgilisi Taykun'la görüntülendi. Sevgilisiyle el ele dolaşan oyuncuya cam sebilden meyve suyu içtiği anda yaşanan kaza hatırlatılınca, "Gördüğünüz gibi gayet iyiyim" cevabını verdi.

26 Ağustos'ta dünyaevine girecek olan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un düğün töreni hatırlatılınca oyuncu, "Setim olmazsa katılacağım" diye cevapladı.

Çağrı Telkıran ile ayrılığının ardından Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'le arasının açıldığı iddialarıyla gündeme gelmişti.