• BIST 109.093
 • Altın 156,117
 • Dolar 3,8623
 • Euro 4,5507

  Şahan yorumladı!

  11.02.2009 20:50
  Recep İvedik olsa Davos'ta ne yapardı?
  Şahan yorumladı!
  Şahan yorumladı! Şahan yorumladı! Şahan yorumladı!

  Şahan Gökbakar, Başbakan'ın Davos tavrını yorumladı: İvedik gibi bir tepki ama Recep İvedik olsaydı, o moderatörün kolunu kırardı!..

  Cuma günü vizyona girecek olan 'Recep İvedik 2' ile ilgili Günyadın, röportaj için Şahan Gökbakar ile buluştu.

  * 'Recep İvedik' Şahan Gökbakar'ın popülaritesini gölgede bıraktı mı? İnsanlar son yaptıkları işlerle anılırlar her zaman. Benim yaptığım son iş bu olduğu için, ve çok da başarılı bir iş olduğu için, şimdilik beni 'Recep İvedik'le hatırlamaları çok normal. Ben rahatsızlık duymuyorum.

  * Recep İvedik'in toplum olarak sosyal yapımızı yansıtan bir karakter olduğunu mu düşünüyorsunuz?
  'Recep İvedik'in Türkiye'nin sosyal yapısıyla ilgili, bir anlamda fikir verdiği doğru olabilir tabii ki. Sadece bizim kahramanımızın tepkileri biraz daha abartılı. Ama sonuç olarak biz zaten böyleyiz. Ben, 'Recep İvedik' bir sosyal karakter olsun diye uğraşmadım. Komik ve gülebildiğimiz bir karakter olduğu için 'Recep İvedik' öne çıktı. Biz bazen yüksek tepkiler verebiliyoruz. Mesela Başbakanımız'ın Davos Zirvesi'nde verdiği o normal tepki gibi... Olaylar karşısında beklenmedik tepki verebiliyor insanlar. Başbakanımız orada böyle tepki verdi. Kendisine 'Kasımpaşalı' diye yakıştırma yapanlar bile oldu. Oysa herkesin durumu, karakteri farklıdır.

  * Başbakan Davos'ta moderatöre 'Recep İvedik' gibi bir tepki mi gösterdi' demek istiyorsunuz?
  Evet! Aynen 'Recep İvedik' gibi bir tepki ama bence Başbakan yine de masum, az bile tepki gösterdi. Moderatörü eliyle itti. Başbakanımız'ın yerinde 'Recep İvedik' olsaydı o moderatörün kolunu kesinlikle kırardı. Dolayısıyla Başbakanımız 'İvedik' gibi davransa da onun kadar ağır bir çıkış yapmadı. Ortada şöyle bir gerçek var ki, 'Recep İvedik' aslında kendisine gösterilen tutumlara kendince karşılık veriyor.

  H2

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim